...

קידום אורגני ביוטיוב – 3 שלבים פשוטים שיקפיצו אתכם יותר גבוה בדירוג

קידום אורגני ביוטיוב

קידום אורגני ביוטיוב הפך בשנים האחרונות לשירות מבוקש במיוחד. כניסתו של האינטרנט לכל אספקט בחיינו, הוליד המון מקצועות חדשים שבאמצעותם אנשים יכולים להכניס כסף כמו למשל אושיות רשת, וגם אם תחום עיסוקכם הוא עדיין חלק מהמקצועות המסורתיים, ככל הנראה יש לכם טביעת אצבע אינטרנטית כזו או אחרת.

מחקרים שהתקיימו בשנים האחרונות הראו במפורש שוידאו הוא אחת הדרכים הטובות ביותר להגיע אל קהל יעד מסוים ולהניע אותו לפעולה הרצויה לכם ובשל כך ש-YOUTUBE היא פלטפורמת הוידאו הגדולה בעולם – יוטיוב הפכה למכרה זהב בכל הקשור לאמצעי למשיכת לקוחות פוטנציאליים.

למרות זאת, מספר לא מבוטל של עסקים ואנשים פרטיים המנסים את כוחם בפלטפורמה זו לא מצליחים להגיע לתוצאות הרצויות להם ו"זוכים" בכמות מועטה של צפיות ושל לייקים, שלא לדבר על תגובות ושיתופים.

הסיבה לכך היא ככל הנראה שהם מופיעים במיקום נמוך בתוצאות החיפוש ואין זה סוד שאנו נוטים לבחור בתוצאות הראשונות, לא משנה מהו מנוע החיפוש בו השתמשנו. לכן, הם זקוקים לשירות קידום ביוטיוב.

יתרה מזו, ישנם אנשי וידאו שממליצים לאנשים לייצר תוכן וידאו, פשוט להמשיך לייצר עד שהחשיפה הרצויה תתקבל, אך המון אנשים שמתחילים ליצור סרטונים נשברים ופשוט לא מצליחים להתמיד כי הם פשוט לא מגיעים לשלב שבו הם רואים תוצאות…

אל דאגה, יש מה לעשות…

במאמר זה, נפרוש בפניכם 3 שלבים פשוטים מתוך תהליך רחב ידיים הנקרא קידום אורגני ביוטיוב, שיעזרו לכם להקפיץ את הסרטונים שלכם יותר גבוה בדירוג.

לפני הכל, אנו ממליצים לכם לצפות בסרטון עם המלצות של יוטיוב עצמם:

שלב ראשון – שימוש נכון במילות מפתח

אם נגעתם בצורה כזו או אחרת בעולם ה-SEO היקר מאוד לליבנו, אחד הביטויים הראשונים שהגיעו אל אוזנכם בטח היה "מילות מפתח". והאמת – לא סתם!

מילות מפתח הן בעצם המילים (או יותר נכון הביטויים) הרלוונטיים ביותר לנושא עליו מדבר הסרטון, אך מה שהרבה לא יודעים הוא שעליכם להתאים את מילות המפתח לכוונת החיפוש של הגולש. הכוונה היא להיות כמה שיותר רלוונטי למה שהגולש מחפש. כך, תוכלו לעלות בדירוג באופן משמעותי.

בנוסף לזה, רשמו את מילות המפתח בתחילת כותרת הסרטון. למשל, אם אנחנו נעשה עכשיו סרטון על נושא המאמר, הכותרת תהיה "קידום אורגני ביוטיוב – 3 שלבים פשוטים שיקפיצו אתכם יותר גבוה בדירוג". כאשר מילת המפתח שעבורה נרצה לדרג את הסרטון היא: קידום אורגני ביוטיוב ולכן היא נמצאת בתחילת הכותרת.

האלגוריתם של יוטיוב, עם כל זה שהוא רוצה לספק לגולש את התוצאה הרלוונטית ביותר עבורו, עדיין שם דגש על הדברים הפשוטים כמו מיקום מילות המפתח. לכן, חשוב מאוד לשים את מילת המפתח שלכם בראש כותרת הסרטון. כמוכן, אנו ממליצים לכלול את מילת המפתח במשפט הראשון של תאור הסרטון ביוטיוב.

לפני את

שלב שני – סימנים לאינטראקציה עם הסרטון

מהם הסימנים לאינטראקציה של הצופים בסרטון שלכם בעיני גוגל?

 • כל לחיצה בתוך נגן הסרטון ביוטיוב כגון לחיצה על פליי, השהייה, צפייה במסך מלא, קפיצה קדימה או אחורה בסרטון וכו'
 • לייק לסרטון
 • שמירה לצפייה מאוחר יותר
 • הרשמה לערוץ היוטיוב
 • הוספה לפלייליסט
 • ועוד…

לכן, חשוב להניע לפעולה במהלך הסרטון:

 • לבקש לשאול שאלות בתגובות
 • לבקש לתת לייק
 • לבקש לשתף את הסרטון
 • לבקש לקרוא פרטים בתאור הסרטון
 • ועוד…

הפסיכולוגיה האנושית הוכיחה שבקשת טובה קטנה מעוררת משהו חיובי אצל הצד המקבל את הבקשה ונטייתו היא להגשימה. כך גם במקרה שלנו, אם תבקשו אינטראקציה תגדילו את הסיכוי לקבל אותה.

תגובות הוכחו כפרמטר חשוב בכל הנוגע לקידום ביוטיוב וככל שיהיו לכם יותר תגובות, כך תעלו אט אט בדירוג שלכם ובאופן טבעי גם כמות הצפיות תעלה.

המלצתנו היא לקבל את התגובות מיד לאחר העלאת הסרטון, ככה שאם יש לכם רשימת תפוצה, אתם יכולים לעדכן אותם מיד לאחר העלאת הסרטון שלכם ולעודד אותם לשאול שאלות בתגובות וכמובן אתם צריכים לענות על השאלות שלהם.

שלב שלישי – שימוש נכון בתוויות

בתהליך העלאת הסרטון ליוטיוב, ישנה אפשרות להכניס תוויות לסרטון. התוויות עוזרות לאלגוריתם של יוטיוב להבין את התוכן של הסרטון ולכן הן חשובות מאוד.

יש לשים לב, שימוש במספר גדול של תוויות הוא לא תמיד נכון כיוון שבמקרה כזה, יוטיוב עלול לפרש את הסרטון שלכם כרלוונטי למספר רב של נושאים וידרג אתכם נמוך בכל אחד ואחד מהם. ישנה נוסחה לבחירה נכונה של תוויות.

נוסחה לבחירת תוויות:
⦁ מילת המפתח החשובה ביותר צריכה להופיע ראשונה.
⦁ 2-3 מילות מפתח נרדפות לזו המרכזית.
⦁ 1-2 מילות מפתח כלליות המתארות את הנושא\התחום הכללי של הסרטון.

טיפים על קידום סרטונים ביוטיוב של ארתור קלנדרוב

סיכום

קידום אורגני ביוטיוב הוא עולם רחב ומורכב שמצריך טיפול עדין וממוקד של בעל מקצוע, אך עדיין ישנם מספר דברים שאתם יכולים לעשות בעצמכם:
⦁ שימוש נכון במילות מפתח
⦁ שימוש בסימנים לאינטראקציה מתאימה
⦁ שימוש נכון בתוויות

המשך התהליך הוא מורכב ומעניין במיוחד (לפחות בעינינו) ובשנים האחרונות אנחנו השגנו תוצאות מעולות שהובילו את הסרטונים שקידמנו במעלה הסולם במהירות שלא נראתה ב-YOUTUBE, דירוג בראש תוצאות החיפוש האורגניות תוך כמה ימים בלבד או תוך חודש אחד לכל היותר!

סרטון קצר על שירות קידום סרטונים ביוטיוב של שיווקנט

שיווקנט מתמחה בקידום ביוטיוב, בין אם בקידום אורגני או קידום ממומן, ומבטיחה תוצאות ממשיות בתוך חודש אחד בלבד!!
רוצים לקחת את הסרטונים שלכם לשלב הבא? רוצים לקבל עוד ועוד צפיות ולידים?

לחצו כאן, השאירו פרטים וארתור קלנדרוב יחזור אליכם לשיחת ייעוץ ראשוני ללא עלות >>

שאלות ותשובות

כמה שיותר יותר טוב! אבל גם אם יש לכם רק סרטון אחד אתם יכולים להשתמש בו למשלוח בווטסאפ, להעלאה ליוטיוב, לקמפיין ממומן ביוטיוב ולקמפיין ממומן בפייסבוק, להטמעה באתר ועוד הרבה שימושים שיעזרו לכם לייעל את שיווק העסק שלכם פלאים. ההמלצה שלנו היא לעשות שימוש בסרטון בכל דף באתר האינטרנט שלכם, ואם לא בכל דף אז בכמה שיותר דפים. תשאלו אותנו על חבילות וידאו לקידום אורגני, אנו יודעים לתת פתרונות הפקת סרטונים לכל צורך ולכל כיס.

כמובן שהנראות של העסק שלכם תהיה טובה יותר אם סרטונים שהופקו בהפקה מקצועית, אך אין זה צריך לעצור אתכם מיצירת תוכן וידאו באופן עצמאי, אך חשוב שהתוכן יהיה בעל ערך לצופים שלכם שיהיו מוכנים להתפשר על איכות הסרטון בגלל הערך שהם מקבלים.

אם אתם לא רוצים להיחשף למצלמה ולא יודעים ליצור סרטוני אנימציה או לערוך סרטונים בכל דרך אחרת באופן עצמאי, דברו איתנו ואנו ניתן לכם הצעה שתתאים לתקציב שלכם.

אם ההפקה שלכם מורכבת מצריכה שימוש בצוות של אנשים שאין לכם ותצטרכו לשלם לכל המשתתפים בהפקה ואם יש צורך בהשכרת ציוד יקר למימוש הפקת הוידאו שלכם ואין לכם תקציב אז כמובן שהפקת סרטון אנימציה עדיפה במקרה זה. ואם אתם מעוניינים ליצור סדרה של סרטונים ותקציבכם נמוך, כאן לרוב יהיה זול יותר לצלם כמה סרטונים ביום צילום אחד למרות שבשיווקנט יש לנו אפשרות גם להפיק סרטוני אנימציה במחירים זולים יותר מהמחירים המופיעים במחירון סרטוני אנימציה באתר שלנו. אנו יודעים להפיק את הסרטון הכי טוב לכל תקציב.

שתפו פוסט זה

קורס שיווק דיגיטלי

צפו במדריך הכי קל באינטרנט לבניית אתר וורדפרס בחינם תוך כמה דקות!

מאמרים נוספים
יצירת קשר