קידום אורגני ביוטיוב – 3 שלבים פשוטים שיקפיצו אתכם יותר גבוה בדירוג

קידום אורגני ביוטיוב

תוכן עניינים

קידום אורגני ביוטיוב הפך בשנים האחרונות לאחת הדרכים הטובות ביותר למשוך לקוחות בלי להוציא כסף על קידום ממומן. כניסתו של האינטרנט לכל אספקט בחיינו, הולידה המון מקצועות חדשים שבאמצעותם אנשים יכולים להכניס כסף כמו למשל אושיות רשת או יוטיוברים. גם בעלי עסקים מהמקצועות המסורתיים מעלים סרטונים ביוטיוב ובכך חוסכים את הצורך בקידום ממומן.

מחקרים שהתקיימו בשנים האחרונות הראו שוידאו הוא אחת הדרכים הטובות ביותר להגיע אל קהל יעד מסוים ולהניע אותו לפעולה הרצויה לכם ובגלל ש-YOUTUBE היא פלטפורמת הוידאו הגדולה בעולם – יוטיוב הפכה למכרה זהב למשיכת לקוחות פוטנציאליים.

למרות זאת, מספר לא מבוטל של עסקים ואנשים פרטיים המנסים את כוחם בפלטפורמה זו לא מצליחים להגיע לתוצאות הרצויות להם ומקבלים כמות מועטה של צפיות ושל לייקים, שלא לדבר על תגובות ושיתופים.

הסיבה לכך לרב היא שהם מופיעים במיקום נמוך בתוצאות החיפוש ואין זה סוד שאנו נוטים לבחור בתוצאות הראשונות, לא משנה מהו מנוע החיפוש בו השתמשנו. לכן, הם זקוקים לשירות קידום אורגני ביוטיוב.

יתרה מזו, ישנם אנשי וידאו שממליצים לאנשים ליצור תוכן וידאו, וכששואלים אותם איך לקדם סרטונים אלה כדי להגיע לחשיפה הם פשוט ממליצים להמשיך ליצור סרטונים עד שהחשיפה הרצויה תתקבל, אך המון אנשים שמתחילים ליצור סרטונים נשברים ופשוט לא מצליחים להתמיד כי הם פשוט לא מגיעים לשלב שבו הם רואים תוצאות…

אל דאגה, יש מה לעשות…

במאמר זה, נפרוש בפניכם 3 שלבים פשוטים מתוך תהליך רחב ידיים הנקרא קידום אורגני ביוטיוב, שיעזרו לכם להקפיץ את הסרטונים שלכם יותר גבוה בדירוג.

לפני הכל, אנו ממליצים לכם לצפות בסרטון עם המלצות של יוטיוב עצמם:

שלב ראשון – שימוש נכון במילות מפתח

אם נגעתם בצורה כזו או אחרת בעולם ה-SEO היקר מאוד לליבנו, אחד הביטויים הראשונים שהגיעו אל אוזניכם בטח היה “מילות מפתח. והאמת – לא סתם!

מילות מפתח הן בעצם המילים (או יותר נכון הביטויים) הרלוונטיים ביותר לנושא עליו מדבר הסרטון, אך מה שהרבה לא יודעים הוא שעליכם להתאים את מילות המפתח לכוונת החיפוש של הגולש. הכוונה היא להיות כמה שיותר רלוונטי למה שהגולש מחפש. כך, תוכלו לעלות בדירוג באופן משמעותי.

בנוסף לזה, רשמו את מילות המפתח בתחילת כותרת הסרטון. למשל, אם אנחנו נעשה עכשיו סרטון על נושא המאמר, הכותרת תהיה קידום אורגני ביוטיוב – 3 שלבים פשוטים שיקפיצו אתכם יותר גבוה בדירוג. כאשר מילת המפתח שעבורה נרצה לדרג את הסרטון היא: קידום אורגני ביוטיוב ולכן היא נמצאת בתחילת הכותרת.

האלגוריתם של יוטיוב, עם כל זה שהוא רוצה לספק לגולש את התוצאה הרלוונטית ביותר עבורו, עדיין שם דגש על הדברים הפשוטים כמו מיקום מילות המפתח. לכן, חשוב מאוד לשים את מילת המפתח שלכם בראש כותרת הסרטון. כמוכן, אנו ממליצים לכלול את מילת המפתח במשפט הראשון של תאור הסרטון ביוטיוב.

שלב שני – סימנים לאינטראקציה עם הסרטון

מהם הסימנים לאינטראקציה של הצופים בסרטון שלכם בעיני גוגל?

 • כל לחיצה בתוך נגן הסרטון ביוטיוב כגון לחיצה על פליי, השהייה, צפייה במסך מלא, קפיצה קדימה או אחורה בסרטון וכו’
 • לייק לסרטון
 • שמירה לצפייה מאוחר יותר
 • הרשמה לערוץ היוטיוב
 • הוספה לפלייליסט
 • ועוד…

לכן, חשוב להניע לפעולה במהלך הסרטון:

 • לבקש לשאול שאלות בתגובות
 • לבקש לתת לייק
 • לבקש לשתף את הסרטון
 • לבקש לקרוא פרטים בתאור הסרטון
 • ועוד…

הפסיכולוגיה האנושית הוכיחה שבקשת טובה קטנה מעוררת משהו חיובי אצל הצד המקבל את הבקשה ונטייתו היא להגשימה. כך גם במקרה שלנו, אם תבקשו אינטראקציה תגדילו את הסיכוי לקבל אותה.

תגובות הוכחו כפרמטר חשוב בכל הנוגע לקידום ביוטיוב וככל שיהיו לכם יותר תגובות, כך תעלו אט אט בדירוג שלכם ובאופן טבעי גם כמות הצפיות תעלה.

המלצתנו היא לקבל את התגובות מיד לאחר העלאת הסרטון, ככה שאם יש לכם רשימת תפוצה, אתם יכולים לעדכן אותם מיד לאחר העלאת הסרטון שלכם ולעודד אותם לשאול שאלות בתגובות וכמובן אתם צריכים לענות על השאלות שלהם.

 שלב שלישי – שימוש נכון בתגיות

בתהליך העלאת הסרטון ליוטיוב, ישנה אפשרות להכניס תגיות לסרטון. התגיות עוזרות לאלגוריתם של יוטיוב להבין את התוכן של הסרטון ולכן הן חשובות מאוד.

יש לשים לב, שימוש במספר גדול של תגיות הוא לא תמיד נכון כיוון שבמקרה כזה, יוטיוב עלול לפרש את הסרטון שלכם כרלוונטי למספר רב של נושאים וידרג אתכם נמוך בכל אחד ואחד מהם. ישנה נוסחה לבחירה נכונה של תגיות.

נוסחה לבחירת תגיות:
⦁ מילת המפתח החשובה ביותר צריכה להופיע ראשונה.
⦁ 2-3 מילות מפתח נרדפות לזו המרכזית.
⦁ 1-2 מילות מפתח כלליות המתארות את הנושא\התחום הכללי של הסרטון.

טיפים על קידום סרטונים ביוטיוב של ארתור קלנדרוב

סיכום

קידום אורגני ביוטיוב הוא עולם רחב ומורכב שמצריך טיפול עדין וממוקד של בעל מקצוע, אך עדיין ישנם מספר דברים שאתם יכולים לעשות בעצמכם:
⦁ שימוש נכון במילות מפתח
⦁ שימוש בסימנים לאינטראקציה מתאימה
⦁ שימוש נכון בתגיות

המשך התהליך הוא מורכב ומעניין במיוחד (לפחות בעינינו) ובשנים האחרונות אנחנו השגנו תוצאות מעולות שהובילו את הסרטונים שקידמנו במעלה הסולם במהירות שלא נראתה ב-YOUTUBE, דירוג בראש תוצאות החיפוש האורגניות תוך כמה ימים בלבד או תוך חודש אחד לכל היותר!

סרטון קצר על שירות קידום סרטונים ביוטיוב של שיווקנט

שיווקנט מתמחה בקידום ביוטיוב, בין אם בקידום אורגני או קידום ממומן, ומבטיחה תוצאות ממשיות בתוך חודש אחד בלבד!!
רוצים לקחת את הסרטונים שלכם לשלב הבא? רוצים לקבל עוד ועוד צפיות ולידים?

לחצו כאן, השאירו פרטים וארתור קלנדרוב יחזור אליכם לשיחת ייעוץ ראשוני ללא עלות >>

שאלות ותשובות

כמה שיותר יותר טוב! אבל גם אם יש לכם רק סרטון אחד אתם יכולים להשתמש בו למשלוח בווטסאפ, להעלאה ליוטיוב, לקמפיין ממומן ביוטיוב ולקמפיין ממומן בפייסבוק, להטמעה באתר ועוד הרבה שימושים שיעזרו לכם לייעל את שיווק העסק שלכם פלאים. ההמלצה שלנו היא לעשות שימוש בסרטון בכל דף באתר האינטרנט שלכם, ואם לא בכל דף אז בכמה שיותר דפים. תשאלו אותנו על חבילות וידאו לקידום אורגני, אנו יודעים לתת פתרונות הפקת סרטונים לכל צורך ולכל כיס.

כמובן שהנראות של העסק שלכם תהיה טובה יותר אם סרטונים שהופקו בהפקה מקצועית, אך אין זה צריך לעצור אתכם מיצירת תוכן וידאו באופן עצמאי, אך חשוב שהתוכן יהיה בעל ערך לצופים שלכם שיהיו מוכנים להתפשר על איכות הסרטון בגלל הערך שהם מקבלים.

אם אתם לא רוצים להיחשף למצלמה ולא יודעים ליצור סרטוני אנימציה או לערוך סרטונים בכל דרך אחרת באופן עצמאי, דברו איתנו ואנו ניתן לכם הצעה שתתאים לתקציב שלכם.

אם ההפקה שלכם מורכבת מצריכה שימוש בצוות של אנשים שאין לכם ותצטרכו לשלם לכל המשתתפים בהפקה ואם יש צורך בהשכרת ציוד יקר למימוש הפקת הוידאו שלכם ואין לכם תקציב אז כמובן שהפקת סרטון אנימציה עדיפה במקרה זה. ואם אתם מעוניינים ליצור סדרה של סרטונים ותקציבכם נמוך, כאן לרוב יהיה זול יותר לצלם כמה סרטונים ביום צילום אחד למרות שבשיווקנט יש לנו אפשרות גם להפיק סרטוני אנימציה במחירים זולים יותר מהמחירים המופיעים במחירון סרטוני אנימציה באתר שלנו. אנו יודעים להפיק את הסרטון הכי טוב לכל תקציב.

שתפו פוסט זה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחירי חבילות קידום אתרים

נגן וידאו אודות קידום אתרים אורגני בגוגל - חבילות קידום אתרים אורגני בגוגל של ארתור קלנדרוב מומחה קידום אתרים עם 20 שנות נסיון SEO 2024

קורס שיווק דיגיטלי פרונטלי

נגן וידאו אודות קורס שיווק דיגיטלי פרונטלי של ארתור קלנדרוב - מומחה שיווק באינטרנט עם נסיון של 20 שנה.

לקוחות שיווקנט מספרים

Yaron ShwartzYaron Shwartz
13:18 03 Aug 23
עבודה מדהימה , תוצאה מצויינת , סרטון אנימציה ברמה גבוה. ממליץ בחום.תודה רבה ארתור
NetaNeta
15:39 23 Jul 23
עשינו סרטון אנימציה אצל ארתור אין ספק שהבחור מקצועי מאוד . מומלץ בחום.
Tani AharoniTani Aharoni
07:56 23 Mar 23
מדובר בהבנת הצורך ויישום באופן מקיף וחכם.
לירון מנצורלירון מנצור
18:06 18 Mar 23
חייבת לכתוב ביקורת חיובית ביותר על שיווק נט, ועל ארתור היקר באופן אישי , ראשית רמה סופר מקצועית , עמידת בלתי רגילה בזמנים, תוך הקפדה על איכות, כמות, שביעות רצון הלקוח, ארתור בעל סבר פנים נעימות, שלא מתפשר על מקצועיות ויחס ללקוח !המצגת שלי כמו גם הסרטון היו מושלמים!!מומלץ ביותר! אני בהחלט אעבוד עם שיווק נט בעתיד !!!
yaron lionyaron lion
10:16 12 Mar 23
ארתור הפיק עבורנו סרטון אנימציה. תודה רבה
claudia Nimtsovitchclaudia Nimtsovitch
18:19 13 Feb 23
מהדקות הראשונות של עבודה עם ארתור הבנתי שיש לי עסק עם מישהו מתחשב,מיקצועי,,עם תהליך עבודה מאוד מסודר,שמתחיל בהבנת הנושה וצרכים של הלקוח. הסרטון שלי יצא ממש יפה!אני ממליצה בחום.
ציון חזניציון חזני
12:42 06 Nov 22
ממליצה בחום!!! בלי לחשוב פעמיים!ארתור מקצועי מאוד, זמין לשאלות, לתיקונים ופתוח להצעות! תיקתק לנו את הסרטון והכין לנו תוצר מושלם!
js_loader
מאמרים נוספים

מה זה YMYL ולמה זה חשוב לקידום אתרים?

YMYL או בשמו המלא “Your Money or Your Life” הוא אחד המושגים החשובים ביותר בתחום קידום האתרים. הבנה מעמיקה של מושג זה חיונית לכל מי שרוצה לקדם את האתר שלו בצורה

איך לבחור בונה אתרים לבניית אתר וורדפרס לעסק?

אם אתם רוצים להצליח בעולם הדיגיטלי של ימינו, אתר אינטרנט מקצועי ומושך זה חובה! אבל איך בוחרים את הפלטפורמה הנכונה ומתחילים לבנות את האתר? התשובה פשוטה, הולכים על וורדפרס – מערכת

זמן שהייה באתר – Dwell Time

למה זמן שהייה חשוב? איך למדוד זמן שהייה נכון? טקטיקות להגדלת זמן שהייה מעיד על איכות תוכן ורלוונטיות יש בעיות במדידת גוגל אנליטיקס שילוב תוכן איכותי ומרתק נותן תובנות על

מומחה קידום אתרים

מומחה קידום אתרים עם 20 שנות נסיון, ארתור קלנדרוב מסביר על חבילות קידום אורגני בגוגל עם תוצאות בעמוד ראשון בגוגל כבר בחודש הראשון: מבוא קידום אתרים אורגני (SEO) הוא אחד הכלים החשובים

כמה זמן את\ה מבלה בפייסבוק??? ולהיפך

כמה זמן פייסבוק מבלה בחייך?   קורא יקר של הפוסט הזה, כמה זמן מחייך אתה מבלה בפייסבוק? חשבת פעם כמה זמן פייסבוק מבלה בחייך? ידעת שאולי פייסבוק מאזינה לך?  אחד

איך ולמה סרטון שיווקי למוצר עונתי ממנף את המכירות של המוצר ומגדיל את החשיפה של החנות האינטרנטית של חברת “אקלים 365”?

בעלים של חנות פיזית ו\או חנות אינטרנטית? צפה בסרטון אנימציה שיווקי למוצר עונתי שהפקנו עבור חברת “אקלים 365” ובהמשך נסביר איך הסרטון השיווקי הזה ממנף את המכירות של המוצר ומגדיל

בניית אתר תדמית מחיר

מחיר בניית אתר אינטרנט – מחירון ממוצע(כמה עולה לבנות אתר אינטרנט) לפי נתוני השוק העדכניים לשנת 2024, מחיר ממוצע לבניית אתר תדמית נע בין הטווחים הבאים: סוג אתר מחיר משוער אתר

מהו סרטון תדמית ולמה הפקת סרטון תדמית לעסק זה חובה ולא מותרות

סרטון תדמית הוא כלי שיווקי חיוני לכל עסק המעוניין להציג את עצמו בצורה מקצועית, אמינה ומרשימה בפני קהל היעד שלו. הוא מהווה דרך אפקטיבית להעביר את המסרים החשובים על החברה, המוצרים או השירותים שהיא מציעה, תוך יצירת חיבור רגשי עם הצופים. למה

יצירת קשר