...

הפקת סדרת סרטוני אנימציה לדפים באתר אינטרנט עכשיו במבצע!

סרטון בכל דף שירות באתר אינטרנט זה הסטנדרט החדש!

  1. עלות תועלת – 5 סרטונים תמורת 5 תשלומים של 700 ₪ + מע"מ.
  2. כי זה פשוט – נבין מה, נדע איך.
  3. כי זה מהיר – 5-21 ימי עסקים וזה מוכן.

סרטונים באתר משפרים משמעותית את יחסי ההמרה ואת הדירוג בגוגל!

הפקת סרטוני אנימציה לדפים באתר אינטרנט

סרטוני אנימציה לדפים באתר אינטרנט – סרטון אנימציה שמופק לשימוש בדפים באתר מעצים את חווית הגלישה באתרכם! תחשבו שניה, אתם נכנסים לאתר ונכנסים לדף שמסביר על שירות מסויים במאמר של 300 מילים, לא הייתם מעדיפים שמעל יהיה סרטון קצר שיחסוך לכם את הקריאה הזו ובפחות זמן יסביר לכם יותר טוב על השירות? תעדיפו לראות סרטון במקום לקרוא נכון? זו בדיוק הסיבה לכך שאנו בשיווקנט טוענים, סרטון לכל דף שירות באתר אינטרנט זה הסטנדרט החדש!

הקדימו את המתחרים שלכם, סרטון בדפים באתר זה סטנדרט, הלקוחות הפוטנציאליים שלכם, כבר בזמן הגלישה באתרכם, נהנים מחווית שירות ומנוחות ומבינים טוב יותר את המסרים שלכם ואת מה שאתם מציעים. תהליך הפקת סרטון אנימציה שיווקי בשיווקנט פשוט, מהיר ומותאם לצרכים המיוחדים שלכם. הסרטון שלנו יגדיל את יחסי ההמרה בדפי הנחיתה שלכם!

הפקת סרטוני אנימציה לדפים באתר אינטרנט בשיווקנט זה קל, מהר, איכותי וזול. להזמנת סרטוני אנימציה לדפים באתרכם התקשרו אלינו 03-3761093.

תהליך הפקת סרטון בשיווקנט

LED Bulb

1. נכתוב תסריט

זהו השלב הקריטי והחשוב יותר – כאן אנחנו צריכים להתחבר לצורך של הלקוחות הפוטנציאליים, להסביר להם את הפתרון ולגרום להם ליצור קשר. התסריט מורכב משתי עמודות(רואים\שומעים).

Generator Set

2. נקליט פס קול

לאחר שיש את הנוסח הסופי של הטקסט השיווקי והלקוח נותן אור ירוק להתקדם להקלטת פס הקול אנו מקליטים את הקריינות ומשלבים לה מנגינת רקע מתאימה.

עיצוב סטוריבורד לסרטון

3. נעצב סטוריבורד

סטוריבורד או בעברית לוח סיפור מורכב מסצינות סטטיות שמהן יורכב סרטון האנימציה בהמשך. לאחר אישור הלקוח ננפיש את הסצינות בסרטון האנימציה.

Lighting

4. נפיק סרטון

ברגע שיש אישור לפס הקול ולסטוריבורד אנו מתחילים לעבוד על האנימציה. כל תהליך הפקת הסרטון לוקח בין 5 ל-21 ימי עסקים.

בחרו את סוג הפקת סרטון אנימציה שתואם את הצורך שלכם כרגע