...

בניית חנויות וירטואליות\אתרי מכירות בוורדפרס (איקומרס) מחיר מ-6800 ₪

בניית חנות וירטואלי בוורדפרס, ניהול בניית אתר מכירות ע"י מומחה שיווק באינטרנט שהתחיל את דרכו באיקומרס(Ecommerce) בשנת 2003!

נגן וידאו אודות בניית אתר,איקומרס,בניית חנויות וירטואליות,מסחר,בניית אתר מכירות,בניית חנות וירטואלית,בניית אתרי מכירות,e commerce מה זה,בניית חנות אינטרנטית,אתר מכירות,אתרי מכירה,אתרי,אתרי קניות באינטרנט ששולחים לישראל,אתרי מכירות,אתר מיטב,הקמת אתרים,יצירת אתרים,בניית אתר מסחר,יצירת אתר,מה זה איקומרס,מה זה אי קומרס,בניית אתרי מסחר,בניית,בניית חנות באינטרנט,איקומרס מה זה,חנות דיגיטלית,בניית אתר איקומרס,מערכת מסחר,פלטפורמת מסחר,פלטפורמה לבניית אתרים,הקמת אתר מכירות,מערכות מסחר,קניית אתרים,בניית אתר שופיפיי,מפתח אתרים,ליצור אתר,בניית חנות מקוונת,ניהול חנות אינטרנט,e commerce דרושים,אתרי קנייה,מיצוב מסחרי,בניית אתרים חנות וירטואלית,בניית חנות,פתיחת אתר מכירות,אתרי מסחר,בניית אתר ecommerce,דרושים ecommerce,מיטב אתר,אלמנטור פרו מחיר,בניית אתרי סחר,איך בונים חנות וירטואלית,בניית אתר shopify,בניית אתר קניות,הקמת אתר אינטרנט למכירות,פתיחת חנות וירטואלית חינם,אתר בוחנים,מערכת מסחר בבורסה חינם,חנות גוגל בעברית,בניית אתר מג'נטו,חברות מסחר,קורס ניהול חנות וירטואלית,אתר woocommerce,איתותי מסחר,אתרים פופולריים,asos שיווק שותפים
  1. חנות וירטואלית מותאמת – אתר מכירות רספונסיבי שמותאם למחשב, טאבלט ומכשירי טלפון ניידים.
  2. אופטימיזציה למנועי החיפוש –בניית האתר עם אופטימיזציה למנועי החיפוש. יש כמה רמות של אופטימיזציה, אופטימיזציה של תוכן, אופטימיזציה טכנית, אסטרטגיית תוכן, לפרטים נוספים התייעצו עם ארתור קלנדרוב.
  3. כתיבת תוכן שיווקי – אנחנו יכולים גם לכתוב עבורכם את התוכן וגם להפיק עבורכם סרטונים בהתאם לכל תקציב. ניתן גם לצלם את המוצרים ולהפיק סרטוני מוצר.
  4. ניהול על ידי מומחה קידום אתרים עם 19 שנות נסיון – לארתור קלנדרוב נסיון של 19 בבניית אתרים וקידום אתרים בגוגל. נוכל לבנות עבורכם אסטרטגיית תוכן שתקדם את האתר שלכם בגוגל מהר יותר טוב ויותר. נוכל להפיק עבורכם מאמרים איכותיים וסרטונים שמבוססים על מאמרים אלה. 
נגן וידאו אודות קידום סרטונים ביוטיוב - למה כדאי לקדם סרטונים קידום אורגני ביוטיוב - 5 סיבות

בניית חנויות וירטואליות\בניית אתרי מכירות - למה לבחור בשיווקנט?

אם אתם רק מתחילים ליצור נוכחות אינטרנטית לעסק שלכם או הגעתם למסקנה שחשוב שיהיה לעסק שלכם אתר תדמית, חשוב לי לחדד לכם את הדבר החשוב ביותר הקשור לאתרכם בהיבט השיווקי, השיווק הכי טוב שישמור על היציבות של העסק שלכם הוא קידום אתרים אורגני בגוגל ולכן כבר בזמן בניית האתר חשוב שתקחו בחשבון את הקידום האורגני של האתר שלכם בגוגל.

1. מבנה האתר – חשוב להתאים את מבנה האתר למנועי החיפוש.

2. GOOGLE נותן עדיפות לסרטונים בתוצאות החיפוש האורגניות שלו – זהו קיצור דרך משמעותי לקבל דירוג בעמוד ראשון בגוגל, ניתן לקדם סרטון יוטיוב קידום אורגני בגוגל בדיוק כמו שמקדמים אתר אינטרנט, רק שנקודת ההתחלה של סרטון יוטיוב היא כמו נקודת התחלה של אתר ותיק ועוצמתי, אתם מקדמים דף באתר של יוטיוב חברים!

3. דַּף באתרכם שיש בו סרטון יוטיוב מוטמע יקבל סיכוי גבוה פי כמה וכמה להיות מדורג בעמוד ראשון בגוגל מאשר דף בלי סרטון יוטיוב מוטמע.

4. יוטיוב מנדב את הסרטון שלכם לצפייה לקהלי יעד רלוונטיים – אנשים אוהבים את יוטיוב גם בזכות היכולת שלו להציג לנו סרטונים שבא לנו לראות, וזה לא מקרי, גוגל יודע מה אנחנו רוצים לראות! כולנו נכנסים ליוטיוב מדי פעם וגוללים כדי לתפוס איזה משהו אקראי לצפייה. יוטיוב לומד על תחומי העניין שלנו ומנדב לנו סרטונים רלונטיים לצפייה. בדוגמה שלנו אנשים שחיפשו דברים שקשורים לשיניים בגוגל ואחר כך נכנסו ליוטיוב מכל מכשיר, אפילו מהטלוויזיה שלהם, סרטון על שיניים שמקודם קידום אורגני, לרוב יוצע לאותו האדם לצפייה כשהוא יכנס ליוטיוב!

5. קידום אורגני של סרטונים ביוטיוב יקדם קידום אורגני את האתר שלכם, אנחנו בשיווקנט מקדמים אתרים קידום אורגני בגוגל באמצעות סרטונים.

למה כדאי שלעסק יהיו הרבה סרטונים בהרבה נושאים?

השיווק הכי טוב זה לתת לאנשים טעימה מהשירות, כמו לדוגמה, נסיעת מבחן על רכב לפני שקונים אותו.

לדוגמה במקרה של מרפאת שיניים, סרטונים הם למעשה יועצים שעונים על שאלות הגולשים, זו הַטְּעימה שאנשים מקבלים מהשירות, הסברה והדגמה של הטיפול הלכה למעשה כך שהלקוח הפוטנציאלי יכול לראות את השירות ולא צריך לדמיין.

אם יש בערוץ היוטיוב שלכם הרבה סרטונים בהרבה נושאים בתחום עיסוקכם, אתם למעשה הופכים להיות אוטוריטה בתחום עיסוקכם בעיני יוטיוב ולא פחות חשוב גם בעיני גוגל, במיוחד אם בערוץ שלכם יש יותר סרטונים על מגוון יותר גדול של נושאים מהמתחרים שלכם.

לפני שנפיק עבורכם הרבה סרטונים, נבַצֵּעַ מחקר מילות מפתח, כלומר, נבדוק מה אנשים מחפשים וכמה פעמים בחודש הם מחפשים את הביטוי המסוים, ככה נדע מראש מה אנשים מחפשים, עד כמה החיפוש פופולרי, ונפיק את הסרטונים על הנושאים שאנחנו יודעים מראש שאנשים מחפשים.

העניין עם יוטיוב הוא, שככל שעובר הזמן, יותר ויותר אנשים עושים את המחקר שלהם ביוטיוב, כי עכשיו חזק מאוד בטרנד להתעמק בנושאים ולעשות דברים מהבנה מעמיקה, לכן ככל שעובר הזמן, יותר אנשים רוצים להתעמק בנושאים לפני שמקבלים החלטה, ואין תחליף כיום לכְּלִי המחקר הנוח ביותר, יוטיוב, כי למי יש כח לקרוא חומרים, יותר קל לראות סרטונים והכי קל לחפש אותם ביוטיוב.

בעלי עסקים יכולים לנצל עובדה זו לטובתם ולגדול מהר בזכות יוטיוב.

אם כבר עשיתם עבודת SEO באתרכם ויש לכם מאמרים באתר, לפני שאתם רצים לקנות קישורים, עצרו שניה, ותקראו את זה: 

  1. השקיעו בהמרת מאמרים אלה לסרטונים
  2. העלו אותם ליוטיוב
  3. בתאור הסרטון הדביקו את כתובת הדף המאמר שהמרת לסרטון
  4. הטמיעו את הסרטון בדף המאמר באתרכם

בשיווקנט יצרנו חבילות שמציעות בדיוק את זה, אנחנו נמיר את המאמרים שלכם לסרטונים במחירים שפויים, ונעלה אותם ליוטיוב בשבילכם ונקדם אותם קידום אורגני, הסרטונים שלכם יקבלו דירוג גבוה ביוטיוב באופן מיידי ובחלק מהמקרים אף ידורגו בעמוד ראשון בגוגל באופן מיידי, כך גם נוכחות חזקה ביוטיוב וגם תדפחו את האתר שלכם חזק בתוצאות החיפוש של גוגל.

למה לעשות קידום סרטונים ביוטיוב רק בשיווקנט?

כי אנחנו פשוט יודעים לקדם סרטונים קידום אורגני הכי מהר בישראל, תוך כמה ימים בלבד, עד חודש אחד לכל היותר!

אנחנו מקדמים את הסרטון למקומות הראשונים בתוצאות החיפוש של יוטיוב בזמני שיא, וכדי שהסרטונים ישארו למעלה, כדאי לכם גם להפיק את הסרטונים בשיווקנט, כי מה שקובע שהסרטון שלכם ישאר למעלה בתוצאות החיפוש ביוטיוב הוא איכות התוכן, ואנחנו יודעים ליצור את התוכן האיכותי הזה עבורכם. וכאמור, יצרנו חבילות סרטונים במחירים שיאפשרו לכם להשקיע בסרטונים ולקדם את האתר שלכם קידום אורגני בטכניקת קידום אורגני בגוגל העדכנית והעוצמתית ביותר – קידום אתרים אורגני על ידי סרטונים!

בנוסף, בכ-20% מהמקרים הסרטונים שאנו מקדמים קידום אורגני ביוטיוב, מקבלים גם דירוג מהיר בעמוד ראשון בגוגל!

שיטת הקידום האורגני שלנו בלעדית רק לנו, וכמו שמספר מצומצם של חלוצים הכי איכותיים בעולם כובשים גולים בצרורות, אנחנו מדרגים סרטונים בתוצאות החיפוש הראשונות בצרורות, כי אנחנו הכי טובים בשיווק באמצעות וידאו בישראל!

השיטה פותחה על ידי מומחה שיווק באינטרנט עם נסיון של 19 שנים בקידום אורגני, ארתור קַלַנְדַּרוֹב.

לְתֵאוּם שיחת ייעוץ ללא עלות עם ארתור קַלַנְדַּרוֹב לחצו כאן >>