...

קורס שיווק דיגיטלי לעסקים קטנים וחברות

ארתור קלנדרוב - מומחה שיווק באינטרנט משנת 2003

קורס שיווק דיגיטלי מעשי ופרונטלי איתי, ארתור קלנדרוב. לא להאמין, אבל כבר 20 שנה חלפו מאז שהתחלתי, אז, בגיל 23 את המסע שלי בעולם השיווק באינטרנט, שבמהלכו אני מתפרנס מהמיזמים האינטרנטיים שלי. בקורס שלי ניצור נוכחות אינטרנטית מלאה לעסק שלכם, ונדרג את הנכסים האינטרנטיים שלכם בעמוד ראשון בגוגל, אני מבטיח.

השאר\י פרטים וארתור קלנדרוב יחזור אליך בהקדם:

לא לכל אחד יש אומץ להבטיח לקדם אתר חדש קידום אורגני בגוגל לעמוד ראשון בגוגל תוך שלושה חודשים, אני לוקח את האחריות הזו על כתפיי כי יש לי מספיק ביטחון ונסיון ואני יודע מה הכלים והדרך לעשות את זה נכון ובצורה היעילה ביותר. 

יש כאן כמובן את החלק שלכם, איזי, אני יודע איך להקל עליכם לעשות את זה עם הכלים הכי מתקדמים כיום ובשיטה שפיתחתי.

שהאמת היא שהיא די פשוטה, ומתבססת על עקרון פשוט, מיקוד ב-20% שעובדים ושישרתו אתכם לאורך זמן. וכיום עם כלי הבינה המלאכותית, המלאכה נהייתה הרבה יותר קלה.

אני מסביר על הקורס בסרטון

תוכן עניינים

בניית אתר וורדפרס איכותי במהירות שיא וקידום אורגני בגוגל של האתר שלכם לעמוד ראשון בגוגל כבר במהלך הקורס, בהתחייבות.​

אני רוצה שאתם, כל אחד ואחת מכם, התלמידים במחזור הראשון של הקורס שלי, תהיו סיפורי הצלחה ואני הולך ללמד רק אתכם במהלך שלושת חודשי הקורס, ואין לי רצון ושאיפה להעמיס על עצמי שניים או שלושה מחזורים בו זמנית, כי אני רוצה להקדיש לכם את מלוא תשומת הלב שלי.

ואני רוצה שגם אתם תבואו באותה הגישה של וינרים ותנצלו את ההזדמנות היוצאת מן הכלל שהיכולת לבנות אתרים ולקדם אותם קידום אורגני בגוגל תעניק לכם.

נכון להיום, עדיין, התחרות באינטרנט הישראלי היא לא גבוהה, ובעבודה נכונה תוכלו גם לדרג את האתר שלכם וגם ליצור פאר מהמתחרים העתידיים שלכם!

השאר\י פרטים וארתור קלנדרוב יחזור אליך בהקדם:

למי הקורס הזה מתאים?

✅ יזמים בנשמה
✅ הייטקיסטים שרוצים ליצור מיזם אינטרנטי כהכנסה נוספת ו\או להפוך לעצמאים
✅ עצמאים ובעלי עסקים שרוצים ללמוד לשווק את העסק שלהם באופן עצמאי או להשתמש בשירותים כשהם כבר מבינים מה מציעים להם הספקים
✅ אנשים שחושבים להפוך לנוודים אינטרנטיים
✅ אנשים שרוצים ללמוד משהו שיביא להם הכנסה נוספת או עיקרית
✅ אנשי עסקים שנאלצו לסגור את העסק שלהם בגלל קורונה
✅ אנשים שרוצים לבנות נכסים אינטרנטיים
✅ אנשים שרוצים ללמוד איך לעשות כסף באינטרנט

השאר\י פרטים וארתור קלנדרוב יחזור אליך בהקדם:

מה בקורס?

✅12 מפגשים של 3 שעות כל מפגש (אולי יותר, נראה…)
✅ בניית אתר וורדפרס עם תוסף יצירת דפים – אלמנטור
✅ האצת האתר לטעינה מהירה
✅מחקר מילות מפתח
✅ אופטימיזציית האתר למנועי החיפוש
✅ יצירת פרופילים עסקיים ברשתות חברתיות
✅ ניהול פרויקטים בטרלו
✅ יצירת תוכן(טקסט, תמונות וסרטונים) ע"י בינה מלאכותית
✅ בניית קישורים
✅ יצירת\עריכת תמונות בקנבה
✅הקמת קמפיינים ממומנים בפייסבוק
✅ יצירת אוטומציות ע"י זאפייר או כלי אחר דומה
✅ גישה לקבוצת ווטסאפ של תלמידי הקורס בלבד
✅ גישה לאזור אישי שאעלה אליו חומרים לשנה
✅תמיכה אישית של במייל ובזום
✅ הקורס בקבוצה קטנה כדי שאוכל לעזור לכולם

צפו בראיון איתי וראו אם אתם מתחברים

למה ללמוד קידום אתרים דווקא איתי?

🔥 בקורס שלי אתם תלמדו קיצורי דרך ותתמקדו ב-20% של תכלס! 👨‍🏫💼 📚

מידע תאורטי לא חסר, השאלה היא במה להתמקד ואיך לעשות שיווק בצורה יעילה? 

🎯💡 💡 אני אתן לכם את התשובות מהנסיון האישי שלי. 💪

מה תקבלו בקורס השיווק הדיגיטלי שלי?

✅ אתר אינטרנט ✅ הבנת יסודות שיווק באינטרנט ✅ דירוג בעמוד הראשון בגוגל

השאר\י פרטים וארתור קלנדרוב יחזור אליך בהקדם:

קורס בניית אתרים – מה מייחד את הקורס שלי ומה לא תלמדו בקורס שלי?

בגדול – שיווק יציב…

בניית אתר זו יכולת חיונית לכל משווק דיגיטלי. בקורס שלי, תבנו אתר בוורדפרס בעזרת התוסף אלמנטור, שני הכלים הכי פופולריים, הכי גמישים והקלים ביותר לבניית אתרים. אצלי בקורס לא תלמדו איך להיות מעצבי על, כן תלמדו לעשות שימוש בתבניות מוכנות ואיך להגיע לאתר מתפקד שנראה מקצועי במינימום זמן וביעילות… והכי חשוב עם כלים יציבים שלא דורשים תחזוקה קשה. הדגש הוא על קיצורי דרך ושימוש בכלים יעילים.

כמו שאתם רואים, עיצוב האתר הזה, הוא לא מאסטרפיס, אבל זה אתר שגוגל חולה עליו ומביא לי תכלס, ביזנס! וזה מה שתלמדו לעשות בקורס שלי, לבנות אתר מסודר, עם מבנה נכון, ואם הדברים שצריך לעשות כדי שגוגל יאהב אותו, תלמדו איך לסדר ולארגן את התוכן, ולעשות לו אופטימיזציה גם לגולשים וגם למנועי חיפוש, תלמדו באילו תוספים להשתמש כדי לקבל מקסימום תכלס במינימום זמן

אם יש לכם רקע או חוש לעיצוב אז כמובן גם תדעו איך לעשות אתר יפה, אלמנטור מאפשר לעשות אתרים יפים בצורה אינטואיטיבית.

והכי חשוב, תלמדו איך להגיע לקהל הממוקד ביותר, קהל המחפשים בגוגל, ביוטיוב ומנועי החיפוש האחרים בדיוק בזמן שההקהל הזה זקוק למה שאתם מציעים לו.

השאר\י פרטים וארתור קלנדרוב יחזור אליך בהקדם:

איך הקורס שלי ישדרג את העסק שלך?

כולם יודעים שהתנועה האיכותית ביותר מגיעה ממנועי החיפוש, למה? כי היא הכי סיבתית והכי פחות אקראית. אתם תדעו לקבוע מראש מי קהל היעד שיגיע לאתר שלכם, תקבעו בדיוק לאילו עמודים הוא יגיע, אילו מילות מפתח הוא יזין והכי חשוב, אתם לא תבזבזו כסף על קידומים ממומנים, ואם כן תחליטו לעשות בהם שימוש תעשו בהם שימוש חכם שיתרום גם לקידום האורגני של אתרכם בגוגל ומנועי חיפוש אחרים.

כל עבודה שתעשו באינטרנט לשיווק העסק שלכם תהיה השקעה שתניב לכם החזר השקעה בשנים הבאות, המשל הכי טוב שאני יכול לחשוב עליו כרגע הוא כדור שלג שככל שהוא מתגלגל במורד הוא נהיה יותר ויותר גדול, שלג משול לתוכן שתיצרו, הנכסים האינטרנטיים שלכם, סוכני המכירות והיועצים שתייצרו שהם המאמרים, התמונות, הסרטונים שתצרו ותהיה לכם האפשרות ליצור אותם במגוון כלים היעילים והקלים ביותר לשימוש.

ככל שהאתר שלכם יגדל ויצבור יותר מוניטין כך תוכלו לבחור כיוונים חדשים לעסק שלכם, תוכלו להציע שירותים ומוצרים חדשים ויהיה לכם קיצור דרך לשיווק שלהם בזכות המוניטין שהנכסים האינטרנטיים שלכם יצברו. בעשר השנים האחרונות התמקדתי בעיקר בהפקת סרטונים לעסקים ובשנה האחרונה החלטתי להתחיל להציע מגוון של שירותים ובין היתר את הקורס הזה שלי, ככה, כי בא לי ללמד…

בזכות המוניטין שהאתר שלי, ערוץ היוטיוב שלי והנכסים האינטרנטיים האחרים שלי צברו, כיום גם האתר שלי וגם סרטונים שלי מופיעים בעמוד הראשון של גוגל כשמחפשים ביטויי חיפוש כמו: קורס שיווק באינטרנט, והתנועה שמגיעה לדף הזה היא המדויקת ביותר עבורי, תארו לעצמכם איזה כוח עצום זה, איך בטווחי זמן קצרים אני יכול להגשים את החלומות שלי על ידי יצירת תכנים חדשים ובלי הצורך להשקיע בקידומים ממומנים.

אני יושב כרגע וכותב את השורות האלה בידיעה שאם אתם קוראים אותן, אז אתם המועמדים המדויקים ביותר ללמוד בקורס שלי, בשורות האלה אני כבר מתחיל את מערכת היחסים שלי איתכם ומעצב את היסודות שלה שיתממשו במהלך הקורס ואולי גם הרבה אחרי שהקורס יגמר. אני יודע שאם רק ארצה, קהל היעד הממוקד ביותר יקרא את השורות האלה בימים, חודשים והשנים הבאות.

וזו היכולת שאני רוצה להעניק לכם, שלא תצטרכו לחפש מה לעשות ושלא תצטרכו לחפש איך לעשות, אלא פשוט תעשו את מה שתדעו שיביא לכם את התועלת הגדולה ביותר לאורך זמן, ליישם את הדברים שתלמדו ותיישמו במהלך הקורס וגם אחריו. ואם תחליטו לעשות שימוש בבעלי מקצוע מתחום השיווק תדעו איך לבחור נכון כי תהיה לכם ההבנה של מה שהם מציעים לכם.

השאר\י פרטים וארתור קלנדרוב יחזור אליך בהקדם:

הפודקאסט הראשון שהזמינו אותי אליו שהפך לקורס שיווק דיגיטלי

כמה פוסטים בבלוג שיצרתי כדי לדחוף את הדף הזה בגוגל