...

הפקת סרטון אנימציה לדף נחיתה החל מ-1600 ₪!

כנראה שכבר ניתקלת בסרטוני אנימציה בדפי נחיתה של לקוחותינו

  1. עלות תועלת – תמורה אופטימלית למחיר תחרותי.
  2. כי זה פשוט – נבין מה, נדע איך.
  3. כי זה מהיר – 5-21 ימי עסקים וזה מוכן.
  4. אופציה לקידום אורגני מהיר של הסרטון לעמוד ראשון בגוגל ולמקומות הראשונים ביוטיוב!
  5. אופציה להקמה וניהול קמפיין פרסום ממומן באמצעות הסרטון שנפיק עבורכם בפייסבוק וביוטיוב!

עדיין אין לך סרטון אנימציה לדף נחיתה? הזמן סרטון עוד היום!

הפקת סרטון אנימציה לדף נחיתה

סרטון אנימציה לדף נחיתה – סרטון אנימציה שמופק לשימוש בדף נחיתה צריך למשוך את קהל היעד לנקוט את הפעולה הרצויה! ראשית יש להסביר ללקוח על  שאנו מבינים את הבעיה שלו, ניתן לעשות זאת על ידי שאלות רלוונטיות שנשאלות בתחילת הסרטון, הגדרת הבעיה או המחשת סיטואציה המתארת מקרה או מקרים שבהם הבעיה קוראת ואז כמענה להסביר למה השירות או המוצר שלך הוא הפתרון האופטימלי. 

  1. סרטון שיווקילרוב הוא נמצא בראש הדף ומטרתו לרוב להראות ללקוח שאתם מבינים למה הוא מתעניין במוצר שלכם, נעשה זאת על ידי שאלות שיגרמו ללקוח לחשוב: "נכון, יש לי את הבעיה הזו והם מכירים אותה" ואז אחרי שיצרנו הזדהות אצל הלקוח הפוטנציאלי, נציג את הפתרון שלכם לבעיה זו.
  2. סרטון הסברה – אחרי שהצגנו את הבעיה ואת הפתרון, אנו ממליצים להציג בהמשך דף הנחיתה סרטון הסברה שיסביר על השירות או המוצר שלכם לעומק. 

חלק מהמבקרים בדף הנחיתה שלכם יקבלו החלטה ליצור קשר או לבצע הזמנה מיד לאחר הצפיה בסרטון השיווקי. לעומתם חלק אחר מהמבקרים ירצו להתעמק ולהבין טוב יותר על המוצר ורק אז ישקלו אם ליצור קשר או לקנות את המוצר. 

החלק השני הוא זה שאתם ממש לא רוצים לפספס, אנשים שחשוב להם להבין לעומק על המוצר או השירות שלכם לפני הרכישה או ההחלטה לדבר איתכם. 

שימו לב, ישנם אנשים שפשוט מעדיפים לראות את הכל בסרטון הסברתי ומעדיפים לא לקבל הסבר מנציג בטלפון, כי אולי הם חוששים מהלחץ שיפעיל עליהם איש המכירות או שהם חוששים לא להיות מרוכזים בזמן ההסבר של איש המכירות ואולי יש להם הפרעות קשב וריכוז והם פשוט יעדיפו לראות את הסרטון שמסביר על השירות או המוצר פעם אחת או כמה פעמים כדי להבין מה אתם מציעים בנחת. 

אם אתם לא רוצים לאבד לקוחות משלמים, הוסיפו גם את הסרטון ההסברתי המעמיק, ובכך תגדילו היקף המכירות. 

הפקת סרטוני אנימציה לדף נחיתה חייבת להיות מנוהלת על ידי מומחה שיווק באינטרנט עם נסיון עשיר בשיווק באינטרנט בכלל ובשיווק באמצעות וידאו בפרט! 

בשיווקנט הפרוייקט שלכם ינוהל ע"י מומחה שיווק באינטרנט ארתור קלנדרוב שבנה מאות דפי נחיתה שמכרו ב-18 שנות הפעילות שלו כמשווק באינטרנט.

תהליך הפקת סרטוני אנימציה בשיווקנט פשוט, מהיר ומותאם לצרכים המיוחדים שלכם. הסרטונים שנפיק עבורכם יגדילו את יחס ההמרה בדף הנחיתה שלכם!

תהליך הפקת סרטון בשיווקנט

LED Bulb

1. נכתוב תסריט

זהו השלב הקריטי והחשוב יותר – כאן אנחנו צריכים להתחבר לצורך של הלקוחות הפוטנציאליים, להסביר להם את הפתרון ולגרום להם ליצור קשר. התסריט מורכב משתי עמודות(רואים\שומעים).

Generator Set

2. נקליט פס קול

לאחר שיש את הנוסח הסופי של הטקסט השיווקי והלקוח נותן אור ירוק להתקדם להקלטת פס הקול אנו מקליטים את הקריינות ומשלבים לה מנגינת רקע מתאימה.

עיצוב סטוריבורד לסרטון

3. נעצב סטוריבורד

סטוריבורד או בעברית לוח סיפור מורכב מסצינות סטטיות שמהן יורכב סרטון האנימציה בהמשך. לאחר אישור הלקוח ננפיש את הסצינות בסרטון האנימציה.

Lighting

4. נפיק סרטון

ברגע שיש אישור לפס הקול ולסטוריבורד אנו מתחילים לעבוד על האנימציה. כל תהליך הפקת הסרטון לוקח בין 5 ל-21 ימי עסקים.

ביקורות מהלקוחות שלנו בפייסבוק

בחרו את סוג הפקת סרטון אנימציה שתואם את הצורך שלכם כרגע