...

אודות

שיווק באינטרנט זה שיווקנט

ארתור קלנדרוב - מומחה שיווק באינטרנט משנת 2003
ארתור קלנדרוב - מומחה שיווק באינטרנט משנת 2003

יי, אני ארתור קלנדרבו וב-20 השנים האחרונות, למעשה אפילו קצת יות, משנת 2003 אני עוסק בשיווק באינטרנט.

את שיווקנט הקמתי בשנת 2013 ומאז העסק הזה הוא ה"בייבי" שלי ולו אני מקדיש את מירב הזמן והמאמצים שלי.

השירותים שאני מציע מיועלים לעלות תועלת אופטימלית ללקוחות. 

המטרות העיקריות שלי שלי לשנת 2024 הן: 

  1. לקדם מספר מצומצם של עסקים להובלה בתחום העיסוק שלהם בישראל.
  2. ללמד יזמים שיווק באינטרנט בקורסים שלי.
  3. לחלק כמה שיותר מידע איכותי על תחום השיווק באינטרנט בסרטונים שאפיץ ברשתות חברתיות ובמאמרים שאפרסם בבלוג שיווקנט."

מכאן ואילך זה זה הנוסח שהופיע בדף זה באתר מיום היווצרו:

במקום לספר לכם על עצמנו, בחרנו לספר לכם מה אנחנו עושים ללקוחות שלנו… אז זה מתחיל לרב בהפקת סרטון אנימציה לעסק, לקוח מגיע אלינו לרב כי אין לו תקציב פרסום ושיווק גבוה והוא מחפש את המקום הנכון להשקעת תקציב שיווקי ומבין שוידאו זה משהו חיוני, הוא רואה את הנכסים השיווקיים של שיווקנט לרב בגוגל או ביוטיוב ומבין שהפקת סרטון בשיווקנט מבחינת עלות תועלת הינה המשתלמת ביותר בישראל. הוא מקבל שירות מקצועי וייעוץ על שימוש נכון בסרטון ואת ההמלצה שלנו לתמהיל שיווק באינטרנט.

חלק מהלקוחות שלנו עושים את ההחלטה הנכונה ובוחרים בשיווקנט לבניית אתר וורדפרס עדכני שמותקן נכון עם:

  1. התאמה למנוע החיפוש של גוגל
  2. שימת דגש על חוויית משתמש

השניים האלה מצטלבים, גוגל רוצה להציג את תוצאות החיפוש הטובות והמשתמשים רוצים לקבל מענה מדוייק למה שהם מחפשים, לכן גוגל שמה את מירב תשומת הלב באלגוריתם מנוע החיפוש שלה על חוויית המשתמש של הגולשים באתר האינטרנט שלכם.

בניית אתר בשיווקנט אינה מסתכמת בהעלאת אתר פזיזה (רק שיהיה), ואם אנו מזהים לקוחות שיחסם לאתר האינטרנט שלהם הוא כזה, אנו מסבירים להם על החשיבות של אתר אינטרנט כמרכז התקשורת שלהם עם לקוחותיהם הקיימים והפוטנציאליים. אם אנו מזהים התייחסות רצינית והבנת הגישה שלנו אנו בוחרים להמשיך לעבוד עם לקוח זה במשך מספר חודשים ולהציג את העסק שלו בצורה אופטימלית באינטרנט. לאלה שכן מבינים את חשיבות אתר האינטרנט לעסק שלהם אנו משקיעים זמן רב ומאמץ בהבנת העסק ומייעצים על תמהיל שיווקי אופטימלי למטרות ויעדים של העסק שלהם. 

אחרי שבניית אתר וורדפרס לעסק הושלמה, אנו מדריכים את בעל העסק או מי מטעמו על עבודה עצמאית עם האתר, אנו דואגים שהכלים בהם ינהל הלקוח את אתר האינטרנט שנבנה עבורו יהיו קלים לשימוש ועוצמתיים. האתר מחובר לרשת ממותגת של חשבונות ברשתות חברתיות, כך שכל העדכונים באתר מתעדכנים ברשתות חברתיות באופן אוטומטי.

אם הלקוח מעוניין אנו מדרגים את הנכסים של הלקוח במקומות הראשונים בגוגל ויוצרים לו נוכחות מטורפת ברשתות חברתיות.

מעוניין להפוך למוביל בתחומך בישראל?

מעוניין לדעת עוד על שיווקנט? מרגיש שהגיע הזמן לייצוג הולם באינטרנט לעסק שלך? מוכן להוביל את התחום שלך באינטרנט? מוכן להתחיל לעבוד עם מקצועני שיווק באינטרנט? יש לך שאלות אחרות?

בין לקוחותינו