...

הפקת סרטון אנימציה שיווקי איכותי החל מ-1600 ₪!

סרטון המציג את השירות ודוגמאות הפקה

נגן וידאו

"היי, כאן ארתור קלנדרוב, אצלי תוכל\י לקבל תכלס, גם סרטון שיווקי איכותי בהשקעה נמוכה וגם קידום לעמוד ראשון(לא ממומן) ביוטיוב ובגוגל תוך חודש!"

כנראה שכבר ניתקלת בסרטוני אנימציה שיווקיים של לקוחותינו

  1. עלות תועלת – תמורה אופטימלית למחיר תחרותי. מחירון >>
  2. יסודיות – נשקיע זמן בהבנת המסרים, נכתוב תסריט מקצועי (רואים|שומעים), נעצב סטוריבורד, נקליט קריינות ונפיק את סרטון האנימציה. נעבוד על כל שלב עם סבבי תיקונים עד אישורכם להתקדם לשלב הבא.
  3. שירות בוטיק – הפרויקט ינוהל ע"י ארתור קלדנרוב שהפיק מאות סרטונים בשבע השנים האחרונות ובעל נסיון של 19 שנה בשיווק דיגיטלי.
  4. מהירות – 5-21 ימי עסקים וזה מוכן.
  5. אופציה לקידום אורגני של הסרטון לעמוד ראשון בגוגל וביוטיוב תוך חודש! לבדיקת יכולת, חפשו בגוגל: שיווק עסקים וראו ראיון איתי(ארתור קלנדרוב) בעמוד ראשון בגוגל.

עדיין אין לך סרטון שיווקי? הזמן סרטון עוד היום!

הפקת סרטון אנימציה שיווקי בשיווקנט

סרטון אנימציה שיווקי לעסק – הכלי האולטימטיבי שבהשקעה נמוכה חוסך לכם זמן ומגדיל את ההכנסה שלכם באופן מיידי. מטרת הסרטון השיווקי היא להגדיל את השורה התחתונה – מכירות! סרטון שיווקי צריך להיות קצר וענייני, ראשית יש להתחבר לצורך של הלקוח ואז כמענה לצורך להסביר למה השירות או המוצר שלך הוא הפתרון האופטימלי. הפקת סרטון אנימציה שיווקי מומלץ שתנוהל על ידי מומחה שיווק באינטרנט עם נסיון עשיר בשיווק באמצעות וידאו. בשיווקנט הפרוייקט שלכם ינוהל ע"י מומחה שיווק באינטרנט ארתור קלנדרוב. תהליך הפקת סרטון אנימציה שיווקי בשיווקנט פשוט, מהיר ומותאם לצרכים המיוחדים שלכם.

למה הכי משתלם להפיק סרטון בשיווקנט?

סרטון אנימציה שיווקי לדוגמה:

הפקת סרטון שיווקי

מי זה ארתור קלנדרוב?

תהליך הפקת סרטון בשיווקנט

LED Bulb

1. נכתוב תסריט

זהו השלב הקריטי והחשוב יותר – כאן אנחנו צריכים להתחבר לצורך של הלקוחות הפוטנציאליים, להסביר להם את הפתרון ולגרום להם ליצור קשר. התסריט מורכב משתי עמודות(רואים\שומעים).

Generator Set

2. נקליט פס קול

לאחר שיש את הנוסח הסופי של הטקסט השיווקי והלקוח נותן אור ירוק להתקדם להקלטת פס הקול אנו מקליטים את הקריינות ומשלבים לה מנגינת רקע מתאימה.

עיצוב סטוריבורד לסרטון

3. נעצב סטוריבורד

סטוריבורד או בעברית לוח סיפור מורכב מסצינות סטטיות שמהן יורכב סרטון האנימציה בהמשך. לאחר אישור הלקוח ננפיש את הסצינות בסרטון האנימציה.

Lighting

4. נפיק סרטון

ברגע שיש אישור לפס הקול ולסטוריבורד אנו מתחילים לעבוד על האנימציה. כל תהליך הפקת הסרטון לוקח בין 5 ל-21 ימי עסקים.

בחרו את סוג הפקת סרטון אנימציה שתואם את הצורך שלכם כרגע