שיווק ביוטיוב - קידום סרטונים ביוטיוב & קידום סרטונים בגוגל

אנחנו יודעים איך לקדם סרטונים קידום אורגני ביוטיוב ובגוגל הכי טוב והכי מהר בישראל!

נגן וידאו אודות ארתור קלנדרוב מסביר על קידום סרטונים ביוטיוב בערוץ הקסם לעסקים
  1. תוצאות מהירות – קידום אורגני של סרטון יוטיוב למקומות הראשונים בתוצאות החיפוש של יוטיוב תוך כמה ימים בלבד או תוך חודש אחד לכל היותר!
  2. משתלם – ניתן לקדם סרטון אחד בערוץ הקסם לעסקים עם תשלום רק אחרי התוצאות, בלי ריטיינר, רק תשלום אחד ורק אחרי שהסרטון שלכם למעלה בתוצאות החיפוש של יוטיוב!!!
  3. פשוט עבורכם – אנו מבצעים מחקר מילות מפתח ומפיקים עבורכם סרטון ומקדמים אותו או לחליפין מקדמים סרטון קיים שלכם ביוטיוב ובגוגל או מקדמים את כל ערוץ היוטיוב שלכם.

השיטה פותחה על ידי מומחה שיווק באינטרנט עם נסיון של 19 שנים בקידום אורגני, ארתור קַלַנְדַּרוֹב.

השאר פרטים וארתור קלנדרוב יחזור אליך בהקדם:

איך האלגוריתם של יוטיוב עובד? איך סרטון הופך להיות ויראלי ביוטיוב?

נגן וידאו אודות ארתור קלנדרוב מסביר איך סרטון יוטיוב הופך להיות ויראלי ואיך החלק הזה של האלגוריתם של יוטיוב עובד

קידום סרטונים ביוטיוב בערוץ הקסם לעסקים

נגן וידאו אודות קידום סרטונים ביוטיוב, קידום סרטונים בגוגל

מה זה ערוץ הקסם לעסקים? 

ערוץ הקסם לעסקים זה הערוץ שבו נמצאים סרטונים של עסקים שאנו מקדמים קידום אורגני ביוטיוב ובגוגל ומדרגים אותם במקומות הראשונים בתוצאות החיפוש.

איך זה עובד?

תחילה אנו נעשה מחקר מילות מפתח הרלוונטיות לסרטון שלכם, לאחר מכן אנו נעלה את הסרטון שלכם לערוץ היוטיוב שלנו – ערוץ הקסם לעסקים, כבר בזמן העלאת הסרטון לערוץ היוטיוב  שלנו, האנשים שרשומים לערוץ הקסם לעסקים יקבלו התראה שהועלה סרטון חדש לערוץ וזו החשיפה הראשונה שהסרטון שלכם יקבל.

לאחר מכן אנו נקדם את הסרטון שלכם בערוץ היוטיוב שלנו קידום אורגני ביוטיוב, מטרת הקידום היא לדרג את הסרטון במקומות הראשונים ביוטיוב  ובחלק מהמקרים גם בגוגל במהירות שיא, וכל זה תמורת תשלום חד פעמי!

תוך כמה זמן הסרטון שלי יופיע בתוצאות החיפוש הראשונות של יוטיוב?

ברוב המקרים הסרטון שלכם ידורג במקומות הראשונים של תוצאות החיפוש של יוטיוב כבר בשבוע הראשון או תוך חודש אחד לכל היותר.

כמה זמן תקדמו קידום אורגני את הסרטון שלי?

אנו נקדם את הסרטון במשך שלושה חודשים ואם תהיו מרוצים תוכלו להמשיך לקדם את הסרטון בערוץ שלנו תמורת תשלום חודשי נמוך או פשוט להפסיק את הקידום ובחלק גדול מהמקרים הסרטון שלכם ישאר למעלה בתוצאות החיפוש.

לאחר שלושה חודשים האם אצטרך להמשיך לשלם על הקידום האורגני של הסרטון?

לא, אנו ממליצים להמשיך לקדם את הסרטון, אבל בחלק גדול מהמקרים הסרטון שלכם ימשיך להיות מדורג גבוה למרות שנפסיק לקדם אותו. רוצים שהסרטון שלכם יקבל דירוג גבוה בתוצאות החיפוש של YOUTUBE באופן מיידי? רוצים שאנו נְקַדֵּם קידום אורגני את הסרטון שלכם בערוץ יוטיוב שלנו? התקשרו 054-2383789.

אנחנו מקדמים את הערוץ שלנו בין היתר על ידי הקידום האורגני של הסרטונים שאנו מעלים לערוץ וכדי לממן את העלויות הכרוכות בקידום ערוץ היוטיוב שלנו אנו לוקחים מכם תשלום חד פעמי על הקידום האורגני שאנו עושים לסרטון שלכם בערוץ שלנו. לנו יש אינטרס שהסרטון שלכם יקבל דירוג כמה שיותר גבוה בתוצאות החיפוש של YOUTUBE. כחלק מהשירות אנו נעשה מחקר מילות מפתח רלוונטיות לסרטון שלכם. וניישם את תהליך הקידום האורגני של הסרטון שלכם.

למה תשלום חד פעמי ולא תשלום חודשי?

כי יש לנו תהליך חכם שאנו צריכים לממן את ההקמה שלו ואז כדי לתחזק אותו אנו בונים על כך שהערוץ שלנו יהיה רווחי ומרווחיו נוכל להמשיך להשקיע בקידום האורגני של ערוץ הקסם לעסקים.

השאיפה שלנו להפוך את הערוץ למוכר לאנשים ולכל בעלי העסקים בישראל, ככה שבעלי עסקים ידעו שבערוץ שלנו הם יקבלו חשיפה אורגנית עוצמתית לעסק שלהם.

גם בזכות היות הערוץ ערוץ מוכר לבעלי עסקים שחלקם אף יהפכו להיות מנויים לערוץ שלנו.

אז אם את או אתה לא רוצים להחליט כרגע להזמין את השירות שלנו, הרשמו לערוץ היוטיוב שלנו ותחזקו את הערוץ ועזרו לבעלי עסקים אחרים!

כדי לעקוב אחרי הסרטונים של בעלי עסקים אחרים שבחרו בשירות שלנו חַפְּשׂוּ את מילת המפתח הראשית של הסרטון החדש שעלה לערוץ ושעליו קיבלתם הַתראה בטלפון הנייד שלכם מ YOUTUBE.

איך תמצאו את מילת החיפוש הראשית?

מילת החיפוש תופיע בתחילת כותרת הסרטון. אז למה אתם מחכים? אם אתם רוצים לעקוב אחר התוצאות של הלקוחות שלנו ולעזור להם, הרשמו עכשיו לערוץ הקסם לעסקים ביוטיוב ושתפו את דף הזה כדי שיותר בעלי עסקים ישמעו על ההצעה שלנו וכל בעלי העסקים ירוויחו מכך שיהיה לנו ערוץ YOUTUBE חזק משלנו, ערוץ הקסם לעסקים!

ואם כבר קלטתם את העוצמה של מה שאנו מציעים לכם, התקשרו אלינו 054-2383789

נגן וידאו אודות קידום סרטונים ביוטיוב - למה כדאי לקדם סרטונים קידום אורגני ביוטיוב - 5 סיבות

קידום סרטונים ביוטיוב - למה זה חשוב ומי עושה את זה הכי טוב בישראל?

למה חשוב לקדם סרטונים קידום אורגני ביוטיוב? 

1. נוח לחפש מידע ביוטיוב – לדוגמה אנשים שרוצים לעשות טיפול שיניים מורכב או יקר עושים את המחקר שלהם ביוטיוב, כי הם רוצים לראות אנשים שממליצים על רופא שיניים מסוים או לראות הסבר על הטיפול.

2. GOOGLE נותן עדיפות לסרטונים בתוצאות החיפוש האורגניות שלו – זהו קיצור דרך משמעותי לקבל דירוג בעמוד ראשון בגוגל, ניתן לקדם סרטון יוטיוב קידום אורגני בגוגל בדיוק כמו שמקדמים אתר אינטרנט, רק שנקודת ההתחלה של סרטון יוטיוב היא כמו נקודת התחלה של אתר ותיק ועוצמתי, אתם מקדמים דף באתר של יוטיוב חברים!

3. דַּף באתרכם שיש בו סרטון יוטיוב מוטמע יקבל סיכוי גבוה פי כמה וכמה להיות מדורג בעמוד ראשון בגוגל מאשר דף בלי סרטון יוטיוב מוטמע.

4. יוטיוב מנדב את הסרטון שלכם לצפייה לקהלי יעד רלוונטיים – אנשים אוהבים את יוטיוב גם בזכות היכולת שלו להציג לנו סרטונים שבא לנו לראות, וזה לא מקרי, גוגל יודע מה אנחנו רוצים לראות! כולנו נכנסים ליוטיוב מדי פעם וגוללים כדי לתפוס איזה משהו אקראי לצפייה. יוטיוב לומד על תחומי העניין שלנו ומנדב לנו סרטונים רלונטיים לצפייה. בדוגמה שלנו אנשים שחיפשו דברים שקשורים לשיניים בגוגל ואחר כך נכנסו ליוטיוב מכל מכשיר, אפילו מהטלוויזיה שלהם, סרטון על שיניים שמקודם קידום אורגני, לרוב יוצע לאותו האדם לצפייה כשהוא יכנס ליוטיוב!

5. קידום אורגני של סרטונים ביוטיוב יקדם קידום אורגני את האתר שלכם, אנחנו בשיווקנט מקדמים אתרים קידום אורגני בגוגל באמצעות סרטונים.

למה כדאי שלעסק יהיו הרבה סרטונים בהרבה נושאים?

השיווק הכי טוב זה לתת לאנשים טעימה מהשירות, כמו לדוגמה, נסיעת מבחן על רכב לפני שקונים אותו.

לדוגמה במקרה של מרפאת שיניים, סרטונים הם למעשה יועצים שעונים על שאלות הגולשים, זו הַטְּעימה שאנשים מקבלים מהשירות, הסברה והדגמה של הטיפול הלכה למעשה כך שהלקוח הפוטנציאלי יכול לראות את השירות ולא צריך לדמיין.

אם יש בערוץ היוטיוב שלכם הרבה סרטונים בהרבה נושאים בתחום עיסוקכם, אתם למעשה הופכים להיות אוטוריטה בתחום עיסוקכם בעיני יוטיוב ולא פחות חשוב גם בעיני גוגל, במיוחד אם בערוץ שלכם יש יותר סרטונים על מגוון יותר גדול של נושאים מהמתחרים שלכם.

לפני שנפיק עבורכם הרבה סרטונים, נבַצֵּעַ מחקר מילות מפתח, כלומר, נבדוק מה אנשים מחפשים וכמה פעמים בחודש הם מחפשים את הביטוי המסוים, ככה נדע מראש מה אנשים מחפשים, עד כמה החיפוש פופולרי, ונפיק את הסרטונים על הנושאים שאנחנו יודעים מראש שאנשים מחפשים.

העניין עם יוטיוב הוא, שככל שעובר הזמן, יותר ויותר אנשים עושים את המחקר שלהם ביוטיוב, כי עכשיו חזק מאוד בטרנד להתעמק בנושאים ולעשות דברים מהבנה מעמיקה, לכן ככל שעובר הזמן, יותר אנשים רוצים להתעמק בנושאים לפני שמקבלים החלטה, ואין תחליף כיום לכְּלִי המחקר הנוח ביותר, יוטיוב, כי למי יש כח לקרוא חומרים, יותר קל לראות סרטונים והכי קל לחפש אותם ביוטיוב.

בעלי עסקים יכולים לנצל עובדה זו לטובתם ולגדול מהר בזכות יוטיוב.

אם כבר עשיתם עבודת SEO באתרכם ויש לכם מאמרים באתר, לפני שאתם רצים לקנות קישורים, עצרו שניה, ותקראו את זה: 

  1. השקיעו בהמרת מאמרים אלה לסרטונים
  2. העלו אותם ליוטיוב
  3. בתאור הסרטון הדביקו את כתובת הדף המאמר שהמרת לסרטון
  4. הטמיעו את הסרטון בדף המאמר באתרכם

בשיווקנט יצרנו חבילות שמציעות בדיוק את זה, אנחנו נמיר את המאמרים שלכם לסרטונים במחירים שפויים, ונעלה אותם ליוטיוב בשבילכם ונקדם אותם קידום אורגני, הסרטונים שלכם יקבלו דירוג גבוה ביוטיוב באופן מיידי ובחלק מהמקרים אף ידורגו בעמוד ראשון בגוגל באופן מיידי, כך גם נוכחות חזקה ביוטיוב וגם תדפחו את האתר שלכם חזק בתוצאות החיפוש של גוגל.

למה לעשות קידום סרטונים ביוטיוב רק בשיווקנט?

כי אנחנו פשוט יודעים לקדם סרטונים קידום אורגני הכי מהר בישראל, תוך כמה ימים בלבד, עד חודש אחד לכל היותר!

אנחנו מקדמים את הסרטון למקומות הראשונים בתוצאות החיפוש של יוטיוב בזמני שיא, וכדי שהסרטונים ישארו למעלה, כדאי לכם גם להפיק את הסרטונים בשיווקנט, כי מה שקובע שהסרטון שלכם ישאר למעלה בתוצאות החיפוש ביוטיוב הוא איכות התוכן, ואנחנו יודעים ליצור את התוכן האיכותי הזה עבורכם. וכאמור, יצרנו חבילות סרטונים במחירים שיאפשרו לכם להשקיע בסרטונים ולקדם את האתר שלכם קידום אורגני בטכניקת קידום אורגני בגוגל העדכנית והעוצמתית ביותר – קידום אתרים אורגני על ידי סרטונים!

בנוסף, בכ-20% מהמקרים הסרטונים שאנו מקדמים קידום אורגני ביוטיוב, מקבלים גם דירוג מהיר בעמוד ראשון בגוגל!

שיטת הקידום האורגני שלנו בלעדית רק לנו, וכמו שמספר מצומצם של חלוצים הכי איכותיים בעולם כובשים גולים בצרורות, אנחנו מדרגים סרטונים בתוצאות החיפוש הראשונות בצרורות, כי אנחנו הכי טובים בשיווק באמצעות וידאו בישראל!

השיטה פותחה על ידי מומחה שיווק באינטרנט עם נסיון של 19 שנים בקידום אורגני, ארתור קַלַנְדַּרוֹב.

לְתֵאוּם שיחת ייעוץ ללא עלות עם ארתור קַלַנְדַּרוֹב לחצו כאן >>