...

כמה זמן את\ה מבלה בפייסבוק??? ולהיפך

כמה זמן פייסבוק מבלה בחייך?

 

קורא יקר של הפוסט הזה, כמה זמן מחייך אתה מבלה בפייסבוק? חשבת פעם כמה זמן פייסבוק מבלה בחייך? ידעת שאולי פייסבוק מאזינה לך? אני אקח את זה לכיוון חיובי כאן…

 אחד האינטרסים של פייסבוק הוא שתבלה כמה שיותר זמן שם בפייסבוק, וכדי שזה יקרה פייסבוק מעניקה לך אינספור פיתוחים טכנולוגיים כדי שתיקח את זמן השהיה שלך בפייסבוק כמעט לכל כיוון שתרצה. 

כבעל עסק אתה רוצה לעשות שימוש בפייסבוק כמנוע שיווקי שמביא לעסק שלך לקוחות, והיא מתגמלת היטב עסקים שמשקיעים מאמץ ומציגים את  העסק שלהם ושירותיו באופן הנכון ביותר והברור ביותר,  המעניין ביותר והמתקדם ביותר, באמצעות וידאו!  ומתגמלת את העסקים האלה בכך שמעניקה להם אפשרות לפרסם את הסרטון השיווקי שלהם לקהל יעד ???? ממוקד תמורת תשלום מזערי עבור הצפיות בסרטון בלבד.

 הסרטון השיווקי שלך יופיע בצירי הזמן של הלקוחות הפוטנציאליים שלך בפייסבוק. ואף יקבל הזדמנות להופיע קרוב לעת ביטוי הצורך של הלקוח הפוטנציאלי שלך.  

אם אתה רופא שיניים,  תאר לעצמך שמישהו מספר לחבר שלו שרוצה לעשות הלבנת שיניים ואחרי זמן קצר רואה בציר הזמן שלו סרטון שיווקי על הלבנת שיניים שהמרפאה שלך מציעה,   בסרטון מסופר שהטכנולוגיה בה נעשה שימוש היא המתקדמת ביותר והמחיר הוא x שקל, ויתרונות נוספים כמובן, המרפאה נמצאת במרחק שני קילומטר מהדירה בה הלקוח הפוטנציאלי מתגורר. כשיתקשר הבחור למרפאה,  יספר על הסרטון שראה בפייסבוק ופשוט יקבע תור. המזכירה תבלה איתו על הקו פחות זמן ותתמקד בקביעת הפגישה בעיקר,  ותוכל גם להציע ללקוח החדש שלך לשלוח בהודעת סמס הוראות על מה עליו לעשות לפני ואחרי הטיפול, וסרטון תדמית של המרפאה בה הוא יוכל ללמוד יותר על הצוות ולהתחבר לאווירת המקום תרם ביקורו במרפאה. כאן אתם בעצם תופסים סוג של בלעדיות בתודעת הלקוח בכל הקשור למרפאת שיניים, יכול מאוד להיות שקיבלתם לקוח לכל החיים,  כל מה שנשאר לכם כדי לוודא שכך יהיה הדבר הוא לוודא שהאווירה בעסק שלכם תואמת את מה שמועבר בסרטון התדמית והסרטונים השיווקיים שלכם,  אתם חייבים לקיים את מה שאתם מבטיחים בסרטונים שלכם ולהיות שקופים ככל הניתן ואמיתיים. 

פייסבוק רוצה להיות חלק בלתי נפרד מהעסק שלכם ולשדרג גם את איכות החיים שלכם בהקשר העסקי שלכם והיא עובדת על כך קשה וחושבת שצריכה להיות מובילה גם בעולם הפרסום. 

אם זיהית את הפוטנציאל הטמון בשימוש בסרטונים שיווקיים בעסק שלך,  התקשר או כתוב בווטסאפ למספר 054-23-83-789..

שאלות ותשובות

כמה שיותר יותר טוב! אבל גם אם יש לכם רק סרטון אחד אתם יכולים להשתמש בו למשלוח בווטסאפ, להעלאה ליוטיוב, לקמפיין ממומן ביוטיוב ולקמפיין ממומן בפייסבוק, להטמעה באתר ועוד הרבה שימושים שיעזרו לכם לייעל את שיווק העסק שלכם פלאים. ההמלצה שלנו היא לעשות שימוש בסרטון בכל דף באתר האינטרנט שלכם, ואם לא בכל דף אז בכמה שיותר דפים. תשאלו אותנו על חבילות וידאו לקידום אורגני, אנו יודעים לתת פתרונות הפקת סרטונים לכל צורך ולכל כיס.
כמובן שהנראות של העסק שלכם תהיה טובה יותר אם סרטונים שהופקו בהפקה מקצועית, אך אין זה צריך לעצור אתכם מיצירת תוכן וידאו באופן עצמאי, אך חשוב שהתוכן יהיה בעל ערך לצופים שלכם שיהיו מוכנים להתפשר על איכות הסרטון בגלל הערך שהם מקבלים.
אם אתם לא רוצים להיחשף למצלמה ולא יודעים ליצור סרטוני אנימציה או לערוך סרטונים בכל דרך אחרת באופן עצמאי, דברו איתנו ואנו ניתן לכם הצעה שתתאים לצורך ולתקציב שלכם.
אם ההפקה שלכם מורכבת מצריכה שימוש בצוות של אנשים שאין לכם ותצטרכו לשלם לכל המשתתפים בהפקה ואם יש צורך בהשכרת ציוד יקר למימוש הפקת הוידאו שלכם ואין לכם תקציב אז כמובן שהפקת סרטון אנימציה עדיפה במקרה זה. ואם אתם מעוניינים ליצור סדרה של סרטונים ותקציבכם נמוך, כאן לרוב יהיה זול יותר לצלם כמה סרטונים ביום צילום אחד למרות שבשיווקנט יש לנו אפשרות גם להפיק סרטוני אנימציה במחירים זולים יותר מהמחירים המופיעים במחירון סרטוני אנימציה באתר שלנו. אנו יודעים להפיק את הסרטון הכי טוב לכל תקציב.
שתפו פוסט זה

קורס שיווק דיגיטלי

צפו במדריך הכי קל באינטרנט לבניית אתר וורדפרס בחינם תוך כמה דקות!

מאמרים נוספים
יצירת קשר