...

קידום אתרים אורגני בגוגל: חבילות SEO - מחיר החל מ-2999 ₪

קידום אתרים בשיטה בלעדית שפותחה ע"י מומחה קידום אתרים עם נסיון של 20 שנה, ארתור קלנדרוב!

עמוד ראשון בגוגל כבר בחודש הראשון

נגן וידאו אודות חבילות קידום אתרים אורגני בגוגל של מומחה קידום אתרים אורגני בגוגל - ארתור קלנדרוב - 20 שנות נסיון SEO
 1. תוצאות מהירות – נוכחות בעמוד ראשון בגוגל כבר בחודש הראשון!
 2. הפקה וקידום סרטונים –  כל חבילות קידום האתרים של שיווקנט כוללות הפקת סרטונים, נצלם אתכם או אחד השחקנים שלנו ייצג את העסק שלכם וגם נקדם אותם ביוטיוב ובגוגל!
 3. שיטה בלעדית – קידום אתרים בשיטה בלעדית שפותחה ע"י מומחה קידום אתרים עם נסיון של 20 שנה, ארתור קלנדרוב!

השאר\י פרטים וארתור קלנדרוב יחזור אליך בהקדם:

קידום אתרים אורגני בגוגל ע"י סרטונים בשיטה של ארתור קלנדרוב

נגן וידאו אודות למה קידום אתרים אורגני בגוגל עם מומחה קידום אתרים אורגני בגוגל - ארתור קלנדרוב - 20 שנות נסיון SEO

מחירון קידום אתרים אורגני בגוגל של שיווקנט

חבילות SEO בריטיינר חודשי ללא התחייבות

חבילות SEO בריטיינר חודשי מתאימות לבעלי אתרים שאין להם זמן לטפל ב-SEO של האתר שלהם ורוצים שפעילות הקידום האורגני של האתר שלהם תתנהל בחברת SEO חיצונית מ-א עד ת. התאמנו חבילות SEO בריטיינר חודשי במיוחד עבורכם.

 • חבילות אלה מותאמות בהתאם לתחרות בתחום העסקי.
 • חבילות אלה גם יצרו לכם נוכחות חזקה ביוטיוב, חלק מהסרטונים ידורגו בעמוד ראשון בגוגל(ניתן לקבל התחייבות לדירוג מהיר של הסרטון בעמוד ראשון בגוגל, בתוספת מחיר) סרטונים אלה גם ידחפו את האתר שלכם למעלה בגוגל.
 • יצירת תוכן על בסיס קבוע באתרכם, ביוטיוב וברשתות חברתיות תראה לגוגל שהעסק שלכם רציני ומשקיע בתוכן איכותי ובמיוחד בתוכן וידאו איכותי ומקבל הכרה גם מאתרים אחרים שביניהם גם אתרים בתחום העיסוק הספציפי שלכם, בזכות הקישורים שניצור עבורכם באתרים חזקים אלה.

לתחומים עם תחרות קשה, לקישורים מהתחום הספציפי שלכם חשיבות גדולה, נכון להיום, השילוב של הרלוונטיות של הַדַּף המקשר, וגם של האתר המקשר, לתחום עיסוקכם, הוא זה שגוגל מעריך הכי הרבה, קישורים כאלה דוחפים את האתר שלכם חזק למעלה בגוגל!

ואלה רק חלק מהטכניקות שאנו נממש כדי לקדם את האתר שלכם קידום אורגני בגוגל בשיטה הייחודית של ארתור קלנדרוב.

JUNIOR

לאתרים בתחום עם תחרות נמוכה
2999 חודשי
 • כתיבת 4 מאמרים עם תמונות בבלוג
 • הפקת 4 סרטונים
 • העלאה ליוטיוב וקידום 4 סרטונים ביוטיוב ובגוגל
 • 4 קישורים חיצוניים חזקים כולל כתיבת מאמר SEO

ADVANCED

לאתרים בתחומים עם תחרות בינונית
5555 חודשי
 • כתיבת 8 מאמרים עם תמונות בבלוג
 • הפקת 8 סרטונים(מצלמים אתכם או את אחד השחקנים שתבחרו)
 • העלאה ליוטיוב וקידום 8 סרטונים ביוטיוב ובגוגל
 • 8 קישורים חיצוניים חזקים כולל כתיבת מאמר SEO

MASTER

לאתרים בתחומים עם תחרות גבוהה
9999 חודשי
 • כתיבת 16 מאמרים עם תמונות בבלוג
 • הפקת 16 סרטונים(מצלמים אתכם או את אחד השחקנים שתבחרו)
 • העלאה ליוטיוב וקידום 16 סרטונים ביוטיוב ובגוגל
 • 16 קישורים חיצוניים חזקים כולל כתיבת מאמר SEO
 • תשאלו אותי על הבונוס המטורף שתקבלו בחבילה הזו

חבילות בוסטר SEO בתשלום חד פעמי

מה תקבלו בתכלס בחבילות קידום אתרים אורגני בגוגל – בוסטר SEO?

חבילות בוסטר SEO גם יצרו לכם נוכחות ביוטיוב, גם ישפרו את חוויית המשתמש בדפים באתרכם בהם יוטמעו הסרטונים שניצור עבורכם וגם ידחפו את האתר שלכם יותר גבוה בגוגל!

שני היתרונות הגדולים ביותר של חבילות בוסטר SEO הם: 

 1. דירוג בעמוד ראשון בגוגל כבר בחודש הראשון!
 2. חיסכון בזמן – במקום לקדם את האתר בתהליך איטי על ידי חבילות ריטיינר ניתן לקדם את האתר בעצימות גבוהה ולחסוך זמן יקר! לא חייבים לחכות שנה או שנה וחצי לתוצאות בעמוד ראשון בגוגל!!!

למי מתאימות חבילות בוסטר SEO?

במקור חבילות בוסטר SEO נוצרו עבור אנשים שיש להם כבר אתר אינטרנט עם מאמרים באתר.

אחרי שיחות רבות שקיימתי עם לקוחות פוטנציאליים ולאור הדרישה של אנשים שאין להם תוכן באתר או אפילו כאלה שעדיין אין להם אתר, חבילות בוסטר SEO עוברות אבולוציה וניתן לשדרג את כל חבילות הבוסטר SEO כך שיכללו גם כתיבת מאמרים באתר שלכם ולא רק כתיבת מאמרים באתרים חיצוניים שמהם נבנה לכם קישורים.

אילו סרטונים ניתן ליצור במסגרת חבילות קידום אורגני בגוגל בוסטר SEO?

 1. סרטוני Talking Head, הסרטונים שבהם אתם מדברים למצלמה.
 2. סרטוני פרזנטורים – כן, כן, לא רק בנק דיסקונט יכול, גם לכם יכול להיות פרזנטור שייצג את העסק שלכם!  פנו אלי ואראה לכם את הפרזנטורים והפרזנטוריות שלנו, מדובר באנשים חיים ולא בינה מלאכותית!

חדש!!! ניתן להרחיב את החבילות גם להפצה באינסטגרם, טיקטוק, פייסבוק, טוויטר ולינקדאין!

Twice a week

לאתרים בתחום עם תחרות קטנה
5999 חד פעמי
 • כתיבת 8 מאמרים עם תמונות בבלוג​
 • הפקת 8 סרטונים(מצלמים אתכם או את אחד השחקנים שתבחרו)
 • העלאה ליוטיוב וקידום 8 סרטונים ביוטיוב ובגוגל
 • 8 קישורים חיצוניים חזקים כולל כתיבת מאמר SEO

Four per week

לאתרים בתחומים עם תחרות בינונית
10,999 חד פעמי
 • כתיבת 16 מאמרים עם תמונות בבלוג​
 • הפקת 16 סרטונים(מצלמים אתכם או את אחד השחקנים שתבחרו)
 • העלאה ליוטיוב וקידום 16 סרטונים ביוטיוב ובגוגל
 • 16 קישורים חיצוניים חזקים כולל כתיבת מאמר SEO

Daily

לאתרים בתחום עם תחרות גבוהה
19,999 חד פעמי
 • כתיבת 30 מאמרים עם תמונות בבלוג​
 • הפקת 30 סרטונים(מצלמים אתכם או את אחד השחקנים שתבחרו)
 • העלאה ליוטיוב וקידום 30 סרטונים ביוטיוב ובגוגל
 • 30 קישורים חיצוניים חזקים כולל כתיבת מאמר SEO

QUARTER

לאתרים בתחום עם תחרות גבוהה
49,999 חד פעמי
 • כתיבת 90 מאמרים עם תמונות בבלוג​
 • הפקת 90 סרטונים(מצלמים אתכם או את אחד השחקנים שתבחרו)
 • העלאה ליוטיוב וקידום 90 סרטונים ביוטיוב ובגוגל
 • 90 קישורים חיצוניים חזקים כולל כתיבת מאמר SEO
 • תשאלו אותי על הבונוס המטורף שתקבלו בחבילה הזו

חבילת סקירת SEO, האצת מהירות אתר, יצירת פרופילים עסקיים ואוטומציה

במסגרת חבילה זו אנו ננתח את אתרכם ונטפל ביסודות האופטימיזציה, נפתור תקלות קריטיות, נאיץ את האתר, ניצור פרופילים ברשתות חברתיות, נעשה להם אופטימיזציה וניצור אוטומציות כך שבכל פעם שמתווסף פוסט בבלוג באתרכם, ומועלה סרטון חדש לערוץ היוטיוב שלכם, הפרופילים ברשתות החברתיות האלה יתעדכנו באופן אוטומטי. אני מגדיר שירות זה כחובה ואבן יסוד להצלחת קידום האתר שלכם בגוגל. לפני שמתקדמים בכל אחת מחבילות אחרות שאנו מציעים, אנו ממליצים לכם בכל לשון של המלצה, ברצינות, תתחילו מחבילה זו!!!

*ישנן גם חבילות אוטומציה מתקדמות יותר שאותן נחשוף במהלך שיחת הייעוץ.

SEO AUDIT & AUTOMATION

חובה!
2999 חד פעמי
 • סקירת SEO לאתר אינטרנט
 • האצת מהירות אתר
 • יצירת פרופילים ממותגים ברשתות חברתיות עם אופטימיזציה למנועי החיפוש ביוטיוב, פייסבוק, פרופיל גוגל לעסק(GBP), טוויטר, וויבלי, וורדפרס, טאמבלר
 • יצירת מנגנון לפרסום אוטומטי של סרטוני יוטיוב ופוסטים בבלוג בפרופילים עסקיים ברשתות חברתיות
להיט
נגן וידאו אודות ארתור קלנדרוב מסביר על החלק באלגוריתם של גוגל שבוחן את האתר מבחן מעשי של דירוג בעמוד ראשון בגוגל
נגן וידאו אודות ארתור קלנדרוב מסביר איך סרטון יוטיוב הופך להיות ויראלי ואיך החלק הזה של האלגוריתם של יוטיוב עובד

אם היינו צריכים לבחור סיבה אחת לכך שעסקים צריכים ליצור הרבה סרטונים, היינו בוחרים את הסיבה הזו: אופטימיזציה למנועי החיפוש. לא רק שקידום אתרים הוא בעצם הבסיס לנוכחות אינטרנטית של העסק שלך, אלא שהוא גם הוכח כבעל השפעה ישירה על השורה התחתונה, על ידי הגדלת המעורבות, ההמרות, ובסופו של דבר ההכנסות. קידום אתרים מושפע מוידאו הרבה יותר ממה שהרבה אנשים מבינים. למעשה, ישנן חמש דרכים מרכזיות שבהן תוכן וידאו יכול לשפר את מאמצי ה-SEO שלך, שבהחלט שווה לך להכיר.

1. לגוגל אכפת מוידאו, מה שאומר שצריך להיות אכפת גם לך – אחת הדרכים המרכזיות שבהן תוכן וידאו יכול לשפר את ה-SEO שלך, קשורה לאלגוריתם החיפוש של גוגל. שים לב, גוגל מעריך שני דברים עיקריים: איכות התוכן וְהָרֵלֵוַנְטִיּוּת שלו למֻנָּחי החיפוש.

כדי לקבוע את שני אלה, גוגל מסתכל לא רק על הטקסט בדף מסוים, אלא הוא גם סורק סוגי מדיה אחרים, כדי לראות בדיוק מה יש לך להציע.

אם באתר שלך יש לא רק טקסט אלא גם תמונות ובמיוחד סרטונים, זה אומר שהדפים שלך מגוונים כמו שהם אינפורמטיביים, גוגל מתגמל על כך בדירוג יותר גבוה.

2. וידאו הוא מְכוֹנָה לייצור תנועה – אחת התכונות המרכזיות הנוספות שגוגל מסתכל עליהן בעת קביעת דירוג החיפוש, היא כמות התנועה הנכנסת לאתרךָ. אם לאתר שלך יש כמות גדולה של מבקרים, סביר להניח שהם מגיעים מסיבה כלשהי, וסביר להניח שאנשים אחרים שיחפשו מֻנָּחי חיפוש דומים, יחשבו שהתוכן שלך מעניין.

יש סיכוי גבוה יותר שאנשים יבקרו באתרךָ על ידי צפייה בסרטון ביוטיוב, או בערוצי מדיה חברתית אחרים, מאשר בכל סוג אחר של תוכן. זו אחת הסיבות העיקריות לכך שכל כך הרבה עסקים בארצות הברית משקיעים בתוכן וידאו!

ככל שתיצור יותר סרטונים, כך תוכל למשוך תנועה איכותית יותר אל הדפים באתרךָ, ותנועה איכותית תחזק את ה-SEO הכולל של האתר שלך בטווח הארוך.

3. הגדלת זמן השהייה של המבקרים באתרךָ – אחד הפרמטרים המשמעותיים המשפיעים על דירוג אתרים בגוגל, הוא זמן השהייה באתר, ככל שאנשים מבלים יותר זמן באתר, אתר זה מקבל דירוג יותר גבוה בתוצאות החיפוש של גוגל. אם יש לך כמות גדולה של תנועה נכנסת, אבל האנשים האלה עוזבים אחרי שניות בודדות, ברור שהתוכן שלך לא עוזר לאנשים שמבקרים באתרךָ, והם הולכים למקום אחר כדי לקבל את התשובות שהם מחפשים. 

וידאו, לעומת זאת, ישאיר אנשים באופן עקבי יותר בדף שלך לפרקי זמן ארוכים יותר. יש סיכוי גבוה יותר שאנשים יצפו בסרטון מאשר יקראו פוסט בבלוג, גם אם שני אלה מנסים להעביר את אותו התוכן. על ידי הסתמכות על וידאו כדי להגדיל את משך הזמן שמישהו מבלה בדפים באתרךָ, אתה מקטין משמעותית את אחוזי הנטישה של הדפים האלה, מה שבתורו עוזר לגוגל להחליט לדרג אותם יותר גבוה בתוצאות החיפוש!

 4. אנשים מטמיעים סרטוני יוטיוב באתר שלהם – קישורים נכנסים הם אחד הגורמים העיקריים לדירוג אתרים בגוגל. ככל שיותר אנשים מקשרים לסרטוני היוטיוב ולאתרְךָ, כך המותג שלך נתפס כבעל סמכות רבה יותר. ככל שיש למותג שלך יותר סמכות, כך הדפים באתרְךָ מדורגים גבוה יותר בתוצאות החיפוש של גוגל. 

כשאתה מעלה סרטון ליוטיוב אתרים רבים באינטרנט מטמיעים אותו באתר שלהם באופן אוטומטי, בנוסף, בעלי אתרים נוטים לשפר את המאמרים שלהם על ידי הטמעת תוכן רלוונטי מיוטיוב. 

כל הטמעה כזו של סרטון היוטיוב שלך מעבר לכך שממתגת את העסק שלך לצופים בסרטון, גם יוצרת קישור לסרטון היוטיוב שלך, הטמעת סרטון היא למעשה קישור אינטראקטיבי, ולמרות שזה לא קישור ישיר לאתר שלך, הרבה כוח מועבר לאתרְךָ בצורה עקיפה דרך הסרטונים שלך ביוטיוב, ולהזכירך העלאה של סרטון אחד יוצרת הרבה הטמעות אוטומטיות באתרים ברשת באופן מיידי. 

5. וידאו עוזר לשפר את הערך של ה-SEO שלך – ארבעת הטיפים הראשונים התמקדו בדרכים שבהן סרטונים גורמים לאתרְךָ לקבל דירוג יותר גבוה במנוע החיפוש של גוגל. אך גם לאחר שהקידום האורגני על ידי סרטונים מתחיל לעבוד, לא עשית כלום אם באתר שלך אין המרות – וגם כאן יש לסרטונים השפעה חיובית. 

מחקרים הוכיחו שצפייה בסרטונים מכפילה את הסיכוי למכירה פי 2, אז לא רק שסרטונים יעזרו לך לשפר את הקידום האורגני של האתר שלך בגוגל, וכתוצאה, להגדיל את התנועה האורגנית של לקוחות פוטנציאליים לאתרְךָ. 

סרטונים שיווקיים שנמצאים ברחבי הרשת ובמיוחד אלה המוטמעים בדפי המכירה שלך ישכנעו את הלקוחות לקנות את השירות או המוצר שלך! 

כך שבשורה התחתונה, סרטוני SEO לא רק מְמַתְּגִים את העסק שלך ומקדמים את האתר שלך קידום אורגני בגוגל, אלה הם גם מכפילים את כמות המכירות בדפי המכירה באתר שלך, ולמעשה אחראיים להגדיל את ההחזר על ההשקעה שלך בקידום אורגני על ידי וידאו שוב, ושוב, ושוב, ושוב שוב, ושוב, ושוב! 

למה לעשות קידום אתרים ע"י סרטונים בשיווקנט?

נגן וידאו אודות קידום אתרים,קידום אורגני,קידום אתרים אורגני,קידום אתרים בגוגל,מקדם אתרים,חברות קידום אתרים,קידום אורגני בגוגל,seo מה זה,חברות לקידום אתרים,מומחה קידום אתרים,קורס קידום אתרים,קידום אתרים אורגני בגוגל,קידום אתרים seo,קידום אתרים באינטרנט,מה זה seo,קידום אתרים ממומן,קידום אתר,קידום אתרים מחיר,קידום אתרים לעורכי דין,קידום אתרים לעסקים,שירות קידום אתרים,שירותי קידום אתרים,אופטימיזציה לאתר,קידום אתר בגוגל,קידום אתרי אינטרנט,קידום seo,קידום אתר אינטרנט,קידום באינטרנט,אתר קידום,קידום אתרים מקצועי,קידום אתרי וורדפרס,seo קידום אתרים,מדריך קידום אתרים,יועץ קידום אתרים,קידום אתר אורגני,קידום חנות וירטואלית,קורס seo,קידום אורגני seo,מחיר קידום אתרים,מה זה קידום אורגני,קידום אתרים בחיפה,ייעוץ קידום אתרים,קידום ובניית אתרים,קידום עסקים בגוגל,חברת קידום,חברה לקידום אורגני,קידום אתרים בגוגל מחיר,קידום אתרים במנועי חיפוש,לימודי קידום אתרים,מילות מפתח גוגל,קידום אתרים לעסקים קטנים,מקדם אתרים מקצועי,מקדם אתרים פרילנסר,חברת seo,קידום אתרי וויקס,איך לקדם אתר בגוגל,קידום עורכי דין,קידום אורגני לאתר,אופטימיזציה למנועי חיפוש,קידום אתרים באנגלית,שירותי seo,שירות seo,פרסום אורגני,פרסום אתרים בגוגל,יועץ seo,מומחה seo,מקדם אתרים מומלץ,שיווק אתרים,קידום אתרים בעברית,קידום אתרים ושיווק באינטרנט,קידום אורגני מחיר,קידום אתרים לרופאים,חיפוש מילות מפתח,חברת קידום אורגני,חברה לקידום אתרים באינטרנט,קידום אתרים מהיר,חברת קידום אתרים בגוגל,קידום במנועי חיפוש,כמה עולה קידום אתרים,קידום אתרים בגוגל seo,קורס קידום,קידום אורגני באינטרנט,seo מדריך,קידום ממומן בגוגל מחירים,קידום אתרי wix,חברה לקידום,קידום אתרים ברשת,מה זה קידום אתרים אורגני,קידום עורכי דין באינטרנט,חברה לקידום אתרים בגוגל,מה זה קידום אתרים,לימודי seo,קידום אתרי איקומרס,קידום אתרי מסחר,קידום חנות בגוגל,קידום אורגני לעורכי דין,מומחה קידום אתרים בגוגל,קידום אתרי עורכי דין,פרסום בגוגל ממומן,מומחה קידום,קידום אתרים בגוגל בחינם,איך מקדמים אתר בגוגל,קידום אורגני מה זה,איך לקדם אתר,קידום אתרי וורדפרס בגוגל,מה זה איש seo,בדיקת קידום אתר,קורס seo אונליין,כתיבת תוכן seo,קידום לעורכי דין,seo קורס,קידום אורגני בגוגל מחיר,קידום אתר אורגני בגוגל,קישורים לקידום אורגני,חברת קידום בגוגל,מומחה קידום אתרים אורגני,פרסום אורגני בגוגל,דירוג אתרים בגוגל,קידום אתרים בקריות,קידום העסק באינטרנט,קידום אורגני מקצועי,קידום אתרים בנתניה,קישורים לקידום אתרים,ייעוץ לקידום אתרים,קידום אתרים עורכי דין,seo לאתרים,קידום אתרים אורגני מדריך,גוגל קידום אתרים,חברה לקידום באינטרנט,קורס קידום אתרים אונליין,קידום בגוגל אורגני,קורס קידום ממומן,כמה עולה קידום ממומן בגוגל,קידום אתרים ממומן בגוגל,קידום אתרים לעסק חדש,איך מקדמים אתר,קידום אתרים בגוגל לבד,קידום אתרים בסלולר,איך לקדם את האתר בגוגל,קידום אתרים בגוגל מדריך,קידום אורגני וורדפרס,קורס קידום אתרים בגוגל,כמה עולה קידום אתרים בגוגל,קידום אתרים קורס,קידום אתרים בוורדפרס,מומחה קידום אורגני,חברת קידום אתרים בחיפה,ללמוד קידום אתרים,חברה קידום אתרים,מה זה קידום אתרים seo,קידום אתרים בגוגל וורדפרס,שירותי קידום אתר,קידום אתרים גוגל,קידום אורגני לעסקים,מדריך seo,קידום אורגני בגוגל לעורכי דין,מאמרי seo,קידום אתרים בחול,שירותי קידום באינטרנט,קידום חנות אינטרנטית,קורס קידום אתרים אורגני,קידום אתרים מדריך,הצעת מחיר קידום אתרים,קידום אתרים דרושים,קידום אתר אינטרנט בגוגל,מומחה קידום ממומן,קידום אורגני עצמאי,קידום אתרי עורכי דין באינטרנט,קידום ושיווק אתרים,פרילנסר קידום אתרים,כמה עולה קידום אורגני,קידום עורכי דין בגוגל,קישורים לקידום,מקדם אתרים אורגני,ייעוץ seo,חברות seo,מחיר קידום אורגני,קידום בגוגל מחיר,קידום אורגני מול קידום ממומן,קורס קידום אתרים באינטרנט,seo קידום אורגני,קישורים חיצוניים seo,פרסום אתרים באינטרנט,קידום אורגני בגוגל מדריך,מקדם אתרים מומחה,קורס קידום אתרים seo,מקדם בגוגל,קידום תמונות בגוגל,קורס קידום אתר,קידום אתרים בינלאומי,מקדם seo,קידום סרטונים בגוגל,קידום adwords,קידום אתרים מה זה,קידום אתרים כמה זה עולה,קידום אתרים אורגני מחיר,כתיבת תוכן לקידום אתרים,קידום אתרים וורדפרס,קידום בגוגל לעורכי דין,מדריך קידום אתר,מדריך קידום אורגני,קורס קידום בגוגל,קידום אתרים אורגני seo,סוכנות קידום אתרים,קורס קידום אתרים מחיר,עלות קידום אתרים,קידום אורגני גוגל,קידום אתרים בוויקס,בדיקת מילות מפתח גוגל,איש seo,קידום בניית אתרים,אברהם קידום אתרים,קידום אורגני אלמנטור,קידום בגוגל לעסק,כתיבת מאמרי קידום,שיווקנט קידום אורגני בגוגל,קורס קידום אתרים בחיפה,מחיר קידום אתר בגוגל,קישורים קידום אתרים,קידום בגוגל של חנויות באינטרנט,קידום באדוורדס,קידום אתר ממומן בגוגל,קידום אתרים פרילנסר,בדיקת seo לאתר,seo טכני,קידום אתרים לבד,שיווק וקידום אתרים באינטרנט,מומחה פרסום ממומן בגוגל,קידום בוויקס,פרילנסר מקדם אתרים,שירותי קידום בגוגל מפות,מחפש מקדם אתרים,חברת קידום אתרים seo,למעלה קידום אתרים,יתרונות קידום אורגני,קידום אתרים חברות,קידום אתר בגוגל לבד,seo מומחה,קידום אתר גוגל,מאמרי קידום,רישום אתר למנועי חיפוש,קידום אורגני וויקס,קידום פלוס אתרים,קידום אתרים עצמאי,קידום אתרים טכני,קורס קידום אתרים אחד על אחד,קידום אתר בחינם,יועץ לקידום אתרים,קידום עסקים קטנים באינטרנט,קידום אורגני בגוגל seo,מומחה קידום ממומן בגוגל,איך לקדם בגוגל,כמה עולה קידום אתר,חברה לקידום אתרים אורגני,קידום אתרים 2014,קידום seo וורדפרס,יועץ קידום ממומן,קידום אתר מקצועי,לימודי קידום אתרים ושיווק באינטרנט,קידום ממומן מחיר,קידום אורגני בגוגל לעומת קידום ממומן,וויקס קידום אורגני,קידום אתרים ושיווק דיגיטלי,שיווקנט קידום בגוגל,קידום לעסקים קטנים,ללמוד seo,קידום דף נחיתה בגוגל,בדיקת קידום אתר בגוגל,מדריך לקידום אורגני,קידום אורגני במנועי חיפוש,קידום אורגני לעסקים קטנים,אתרים בגוגל,מקדם אתרים באינטרנט,מה זה קידום אתרים בגוגל,קידום באינטרנט לעסקים,קידום העסק בגוגל,קידום אורגני אתרים,seo קידום בגוגל,קידום אתר מחיר,קידום אתר בגוגל מחיר,קידום בגוגל מדריך,קידום אורגני או ממומן,קידום מכירות בגוגל,כמה מרוויח מקדם אתרים,קורס קידום אתרים בחינם,איך לקדם אתר אינטרנט,קידום מחיר,קורס קידום אתרים מקצועי,איך לקדם אתר בגוגל לבד,קורס קידום אתרים ושיווק באינטרנט,כמה עולה לקדם אתר,מחיר seo,איך אומרים קידום אתרים באנגלית,פרסום בגוגל ppc,חברת seo וורדפרס,איך לקדם בגוגל אתר וורדפרס,קידום אורגני עלות,שיווק וקידום אתרים,פרסום וקידום בגוגל,קידום אתר בבינג,קידום עסקים קטנים בגוגל,seo חברות,קורס seo מומלץ,קידום אתרים וויקס,קידום ממומן לעסק,קידום בניית אתרים ושיווק באינטרנט,סוכנות seo,קידום אתרים ביאנדקס,קורס קידום אתרים פרטי,קידום אתרים לרופאי שיניים,מדריך קידום אתרים בגוגל,קידום אורגני בגוגל google,ניהול seo,קידום בגוגל לעסקים קטנים,קידום אתרי מכירות,קידום אתרים באינטרנט מחיר,קידום אתר חדש,כמה עולה לקדם אתר בגוגל,קידום אינטרנטי,תהליך קידום אורגני,בניית לינקים,קידום אורגני לאתר וויקס,קידום אתר במנועי חיפוש,קידום אתרים בביידו,קידום האתר,עלות קידום אורגני,כמה עולה קידום בגוגל,קידום וורדפרס,אלי סאסי קידום אתרים,כמה עולה קורס קידום אתרים,מקדם אתרים מחיר,קידום אתרים בחינם,אדאקטיב קידום אתרים,קידום אתרים 2020,קורס קידום seo,איך לקדם אתר לבד,מקדם אתרים מה זה,קידוםאתרים,מילון קידום אורגני,קידום אתר ברשת,הוסף אתר למנועי חיפוש,קידום אתרים הרצליה,קורס קידום אורגני,חברה מקצועית לקידום אתרים,קידום אתרים מהבית,קידום אתרים הצעת מחיר,איך לקדם אתר וורדפרס,חברת קידום אתרים מקצועית,אופטימיזציה במנועי חיפוש,קידום אתרים השוואת מחירים,קניית קישורים seo,מחיר קידום אתר,לימוד קידום אתרים בחינם,גוגל קידום,כתיבת תוכן לקידום,מקדם אתרים פרטי,קידום אתרים לימודים,איך לקדם אתר וורדפרס בגוגל,קידום אתרים בגוגל 2019,איך לקדם את האתר שלך בגוגל,מקדם אתרים seo,מדריך קידום בגוגל,קידום אתר שופיפיי,מגזין קידום אתרים,הצעת מחיר קידום אתר,דירוג האתר בגוגל,קידום אתרים בגוגל באופן עצמאי,קורס קידום עסקים,קידום אורגני לבד,קידום אתרים 2021,קידום ממומן או אורגני,קידום עסקים seo,קידום אתרים 2017,מדריך קידום אתרים אורגני,קידום אתרים אורגני מה זה,קידום seo לעסקים,קידום אתרים 2018,קידום אתרים דרך גוגל,קידום ובניית אתרים באינטרנט,איך מקדמים אתר בגוגל לבד,מאמרי קידום אתרים,שיעורים פרטיים קידום אתרים,קידום אורגני לרופאים,קורס קידום ממומן בגוגל,קידום ממומן לעסקים קטנים,מילות מפתח לקידום אתרים,אחסון אתרים seo,קידום אתרים ובניית אתרים,אתר מקדם,קידום ופרסום אתרים,קידום אתרי תכשיטים,שירותי קידום אורגני,תהליך קידום אתרים,קידום פלוס בניית אתרים,קידום אתרים ייעוץ,seo קידום,קידום אתר באנגלית,קידום אורגני מדריך,wix קידום אתרים,קידום אתרים שכר,קידום אתרים ישראל,גוגל אורגני,בניית אתרים seo,קידום אתרים google,קורס seo מחיר,קישורים לקידום בגוגל,קניית קישורים לקידום,חברה לקידום אתרי אינטרנט,מילון קידום אתרים,קידום אתר בגוגל מדריך,קידום אתרים המלצות,מילות מפתח לאתר,איך מקדמים אתר וורדפרס בגוגל,פרילנסר קידום אורגני,חברה לקידום ממומן,seo שירותי,קידום אתר לבד,יועץ קידום אורגני,קידום עסקים אורגני,קידום אתרים ppc,מה זה פרסום אורגני,קידום אתרים wix,קידום בגוגל לעסקים,מומחה קידום בגוגל,קידום אתרים seo israel,קידום אתרים יועץ,h1 קידום אתרים,קידום אתרים בירושלים קורס,איפה מומלץ ללמוד קידום אתרים,לימודי קידום אתרים בירושלים,קידום אתרים האינטרנט,איפה לומדים קידום אתרים,קידום אתרים google sites,איך לעשות קידום אתרים,מה העלות של קידום אתרים,קידום אתרים הכנסה,איך לומדים קידום אתרים,קידום אתרים הסבר,מה כולל קורס קידום אתרים,איך עובד קידום אתרים,sagiv קידום אתרים,קידום אתרים התנדבות,קידום אתרים seo המלצות,קידום אתרים באינטרנט מורליד,מה מחיר של קידום אתרים,איפה ללמוד קידום אתרים,קידום אתרים wiki,קידום אתרים seo ומדיה חברתית,מה המחיר של קידום אתרים,קידום אתרים יקנעם,website קידום אתרים,webs קידום אתרים

אם יש לך כבר מאמרים באתר, שים לב למה שיש לנו להציע לך. אנחנו נמיר את המאמרים באתרְךָ לסרטוני פרזנטור דיגיטלי אנושי, כמו הסרטונים בדף זה באתרנו! ויש לנו מגוון רחב של פרזנטורים דיגיטליים לבחירתך.

לאחר שהסרטונים שלך יהיו מוכנים, אנחנו נקדם אותם ב- YOUTUBE, ובגוגל, שים לב, בממומצע כ-20% מהסרטונים ידורגו בעמוד ראשון בגוגל כבר בחודש הראשון! ניתן להבטיח דירוג סרטון בעמוד ראשון בתוספת תשלום! לאחר מכן תוכל להטמיע את הסרטונים באתרְךָ, או שאנחנו יכולים לעשות גם את זה עבורך, וזהו, כל מה שנותר לך לעשות זה לחכות, ולא הרבה זמן, תוך כמה ימים עד חודש ימים בלבד, אתה תראה שגם האתר שלך מדורג יותר גבוה בתוצאות החיפוש של גוגל!

שיטת קידום הסרטונים ביוטיוב ובגוגל, וקידום אתרים באמצעות וידאו בלעדית רק לנו, ופותחה על ידי מומחה שיווק באינטרנט עם נסיון של 20 שנים בקידום אורגני בגוגל, ארתור קַלַנְדַּרוֹב. לְתֵאוּם שיחת ייעוץ ללא עלות עם ארתור קַלַנְדַּרוֹב, לחצו על הקישור או מָלְאוּ פרטים בטופס, בהצלחה!

השאר\י פרטים וארתור קלנדרוב יחזור אליך בהקדם:

למה כדאי שלעסק יהיו הרבה סרטונים בהרבה נושאים?

השיווק הכי טוב זה לתת לאנשים טעימה מהשירות, כמו לדוגמה, נסיעת מבחן על רכב לפני שקונים אותו.

אם יש בערוץ היוטיוב שלכם הרבה סרטונים בהרבה נושאים בתחום עיסוקכם, אתם למעשה הופכים להיות אוטוריטה בתחום עיסוקכם בעיני יוטיוב ולא פחות חשוב גם בעיני גוגל, במיוחד אם בערוץ שלכם יש יותר סרטונים על מגוון יותר גדול של נושאים מהמתחרים שלכם.

לפני שנפיק עבורכם הרבה סרטונים, נבַצֵּעַ מחקר מילות מפתח, כלומר, נבדוק מה אנשים מחפשים וכמה פעמים בחודש הם מחפשים את הביטוי המסוים, ככה נדע מראש מה אנשים מחפשים, עד כמה החיפוש פופולרי, ונפיק את הסרטונים על הנושאים שאנחנו יודעים מראש שאנשים מחפשים.

העניין עם יוטיוב הוא, שככל שעובר הזמן, יותר ויותר אנשים עושים את המחקר שלהם ביוטיוב, כי עכשיו חזק מאוד בטרנד להתעמק בנושאים ולעשות דברים מהבנה מעמיקה, לכן ככל שעובר הזמן, יותר אנשים רוצים להתעמק בנושאים לפני שמקבלים החלטה, ואין תחליף כיום לכְּלִי המחקר הנוח ביותר, יוטיוב, כי למי יש כח לקרוא חומרים, יותר קל לראות סרטונים והכי קל לחפש אותם ביוטיוב.

בעלי עסקים יכולים לנצל עובדה זו לטובתם ולגדול מהר בזכות יוטיוב.

אם כבר עשיתם עבודת SEO באתרכם ויש לכם מאמרים באתר, לפני שאתם רצים לקנות קישורים, עצרו שניה, ותקראו את זה: 

 1. השקיעו בהמרת מאמרים אלה לסרטונים
 2. העלו אותם ליוטיוב
 3. הדביקו את כתובת(URL) דף המאמר שהמרתם לסרטון בתאור הסרטון ביוטיוב
 4. הטמיעו את הסרטון בדף המאמר באתרכם

בשיווקנט יצרנו חבילות שמציעות בדיוק את זה, אנחנו נמיר את המאמרים שלכם לסרטונים במחירים שפויים, ונעלה אותם ליוטיוב בשבילכם ונקדם אותם קידום אורגני, חלק מהסרטונים שלכם יקבלו דירוג גבוה  בעמוד ראשון בגוגל באופן מיידי, כך תקבלו גם נוכחות חזקה ביוטיוב ובגוגל וגם תדחפו את האתר שלכם חזק למעלה בתוצאות החיפוש של גוגל.

למה לעשות קידום סרטונים בגוגל רק בשיווקנט?

כי אנחנו פשוט יודעים לקדם סרטונים קידום אורגני הכי מהר בישראל, תוך כמה ימים בלבד, עד חודש אחד לכל היותר!

אנחנו מקדמים את הסרטון למקומות הראשונים בתוצאות החיפוש של גוגל בזמני שיא, וכדי שהסרטונים ישארו למעלה, כדאי לכם גם להפיק את הסרטונים בשיווקנט, כי מה שקובע שהסרטון שלכם ישאר למעלה בתוצאות החיפוש ביוטיוב הוא איכות התוכן, ואנחנו יודעים ליצור את התוכן האיכותי הזה עבורכם. וכאמור, יצרנו חבילות סרטונים במחירים שיאפשרו לכם להשקיע בסרטונים ולקדם את האתר שלכם קידום אורגני בטכניקת קידום אורגני בגוגל העדכנית והעוצמתית ביותר – קידום אתרים אורגני על ידי סרטונים!

בנוסף, בכ-20% מהמקרים הסרטונים שאנו מקדמים קידום אורגני ביוטיוב, מקבלים גם דירוג מהיר בעמוד ראשון בגוגל! ואם אתם רוצים להבטיח דירוג סרטון יוטיוב בעמוד ראשון בגוגל אז אנחנו גם יכולים לעשות קידום סרטון יוטיוב בגוגל בדומה לאיך שמקדמים אתר קידום אתר אורגני בגוגל, כלומר אנחנו נתמקד בקידום אורגני בגוגל של סרטון יוטיוב מסוים כדי לדרג אותו ספציפית בעמוד ראשון בגוגל, היתרון בשיטה זו הוא בכך שנקודת ההתחלה של קידום אורגני של סרטון יוטיוב בגוגל היא הרבה יותר חזק מדף באתר אינטרנט ממוצע.

שיטת הקידום האורגני שלנו בלעדית רק לנו, וכמו שמספר מצומצם של חלוצים הכי איכותיים בעולם כובשים גולים בצרורות, אנחנו מדרגים סרטונים בתוצאות החיפוש הראשונות בצרורות, כי אנחנו הכי טובים בשיווק באמצעות וידאו בישראל!

השיטה פותחה על ידי מומחה שיווק באינטרנט עם נסיון של 20 שנים בקידום אורגני, ארתור קַלַנְדַּרוֹב.

לְתֵאוּם שיחת ייעוץ ללא עלות עם ארתור קַלַנְדַּרוֹב מלאו פרטים בטופס:

השאר\י פרטים וארתור קלנדרוב יחזור אליך בהקדם:

קידום אתרים בגוגל – מחיר ותוצאות

קידום אתרים הוא תהליך חשוב ומרכזי בבניית הנוכחות המקוונת של כל עסק. המטרה העיקרית של קידום אתרים היא להביא את האתר למקום הראשון בתוצאות החיפוש של גוגל. אך כשמדברים על קידום אתרים, חשוב להבין את המחירון המקובל ולמה המחיר של הקידום עשוי להשתנות.

מחיר קידום אתרים – הצעת מחיר וגורמים משפיעים

המחיר של קידום אתרים יכול להשתנות בהתאם למספר גורמים. הנה כמה מהגורמים המשפיעים על מחיר קידום אתרים:

 1. גודל האתר – ככל שהאתר גדול יותר ויש צורך לקדם יותר מילות מפתח, כך המחיר יהיה גבוה יותר.
 2. תחרות בגוגל – תחרות גבוהה בתחום העסק עשויה להגביר את המחיר של קידום אתרים.
 3. מצב האתר הנוכחי – אתר שכבר פועל ויש לו בעיות טכניות או מוניטין פגוע עשוי לדרוש יותר עבודה וזה עלול להשפיע על המחיר.
 4. שפת האתר ומיקום האתר – אתרים בשפה האנגלית ואתרים בתחום עיסוק תחרותי עשויים להיות יותר יקרים לקידום.
 5. תקציב – תקציב גבוה יותר יאפשר יותר פעולות וישפיע על המהירות שבה תראו תוצאות.

תוצאות קידום אתרים – היתרונות של קידום אורגני

קידום אתרים אורגני מציע מספר יתרונות חשובים לעסק:

 • חשיפה לקהל רחב יותר – קידום אתרים מאפשר להגיע לקהל רחב יותר שמחפש מידע ומוצרים ברשת.
 • בניית מוניטין – קידום אתרים מסייע בבניית המוניטין של העסק כאוטוריטה בתחום.
 • הגדלת מחזור המכירות – קידום אתרים יכול להביא להגדלת מחזור המכירות והרווחים על בסיס קבוע כמו כדור שלג.

אופטימיזציה אתרים ותכנים איכותיים

אחד הגורמים המרכזיים בקידום אתרים הוא אופטימיזציה אתרים ויצירת תכנים איכותיים. אופטימיזציה אתרים כוללת שימוש במילות מפתח רלוונטיות, תגיות מטא ושיפור המבנה הטכני של האתר. יצירת תכנים איכותיים ומעניינים משפיעה על החשיפה של האתר ומגבירה את הסמכותיות שלו. התוכן הכי חשוב הוא ללא ספק תוכן וידאו וזה היתרון הבלעדי של שיווקנט היכולת ליצור כמויות גדולות של סרטונים בשילוב עם שיטת האופטימיזציה הייחודית של ארתור קלנדרוב, מומחה קידום אתרים אורגני בגוגל עם 20 שנות נסיון.

קישורים אמינים ותחרות בגוגל

קישורים אמינים הם חלק חשוב מקידום אתרים. הם משפיעים על הסמכות של האתר ועל מיקומו בתוצאות החיפוש. התחרות בגוגל גם משפיעה על מחיר קידום אתרים, ככל שהתחרות גבוהה יותר, כך המחיר עשוי להיות גבוה יותר. בשיווקנט אנו יכולים לשבור כל תיקרת זכוכית, הנוסחא היא די פשוטה בגדול, ליצור כמה שיותר תוכן ובעיקר כמה שיותר סרטונים ולהפיץ אותם וכמובן הנשק הסודי של שיווקנט הוא ביכולת האופטימיזציה של התכנים שאנו יוצרים על פי שיטתו הבלעדית של ארתור קלנדרוב!

קידום אתרים בתקציב נמוך

קידום אתרים בתקציב נמוך אפשרי, אך חשוב לקחת בחשבון שבתקציב נמוך יקח יותק זמן עד שתראו תוצאות ושלא תהיה גמישות רבה והתוצאות עשויות להיות מוגבלות. עם זאת, אפשר לקדם אתרים בתקציב נמוך על ידי בחירת מילות מפתח ותחומים פחות תחרותיים. ושוב על ידי המדיה החזקה שאנחנו יודעים לדרג מהר בעמוד הראשון בגוגל, וידאו כמובן!

קידום אתרים בישראל ולעסקים קטנים

קידום אתרים בישראל מתאים לעסקים קטנים שרוצים להגיע לקהל יעד בארצנו הקטנטונת. תחום העסק והתחרות בישראל יכולים להשפיע על מחיר קידום אתרים. חשוב לבחון את הצורך ולבחון את התקציב ולהתאים את ההצעה לצרכים המיוחדים של העסק. ותמיד תמיד תמיד, שימו לב שהחלק הארי מושקע ביצירת סרטונים, אלה הם הנציגים הדיגיטליים של העסק שלכם והמקום והכלי הכי טוב לעשות את זה בתקציבים שפויים ועם תוצאות קידום אתרים אורגני בגוגל על ידי סרטונים עם הצעת מחיר פתוחה לכולם שהיא המחירון שלנו שבו אתם רואים בדיוק מה אתם מקבלים וכמה אתם משלמים היא בוא כמובן בשיווקנט. אתם מקבלים כמות עדירה של נכסים, סרטוני הפרזנטורים הדיגיטליים מבית שיווקנט נראים ומדברים כמו אנשים אמיתיים!

קידום אתרים לעסקים קטנים בתקציב נמוך

עסקים קטנים עשויים להיות עם תקציבים מוגבלים לקידום אתרים. עם זאת, קידום אתרים לעסקים קטנים בתקציב נמוך אפשרי ויכול להביא תוצאות טובות. כדי לקדם אתר בתקציב נמוך, חשוב להתמקד במילות מפתח פחות תחרותיות(מילות זנב ארוך) ובתחום העסק המקומי. קידום אתרים מקומי יכול לסייע לעסקים קטנים להגיע ללקוחות מקומיים ולהגביר את הנוכחות שלהם באזור המקומי.

קידום אתרים בתקציב ראוי

עסקים שיש להם תקציב ראוי יכולים להשקיע בקידום אתרים בצורה מקיפה ומקצועית. בתקציב ראוי ניתן לבצע אופטימיזציה מלאה של האתר, ליצור תכנים איכותיים ומעניינים, ולבנות קישורים אמינים ממקורות חזקים. עם תקציב ראוי ניתן לראות תוצאות טובות תוך זמן קצר יותר ולהגיע למקומות גבוהים בתוצאות החיפוש מהר יותר. הסיבה העיקרית לכך היא כמות התוכן הגדולה יותר שניתן ליצור, 

ככל שניצור עבורכם יותר מאמרים וסרטונים ונפיץ אותם יותר מהר ונבנה עבורכם יותר קישורים חזקים ברשת ככה תקבלו תוצאות יותר מהר ולמעשה אתם תחסכו זמן, המון המון זמן, תוצאות שרוה החברות יתנו לכם תוך שנה או שנתיים ניתן להשיג בשיווקנט תוך שלושה חודשים! 

ואם מסתכלים על זה בראיה לטווח ארוך, אתם יכולים להוציא את אותו הכסף שתוציעו בחבילות קידום חודשיות במשך שנה או שנתיים על חבילות בוסטר SEO של שיווקנט, לשלם את אותו הכסף ואף פחות, לקבל הרבה יותר ולהרוויח זמן יקר!

קידום אתרים בתחרות גבוהה

בתחרות גבוהה בגוגל, קידום אתרים עשוי להיות מאתגר יותר. תחרות בגוגל עשויה להיות קשה ולדרוש מאמץ נוסף כדי להתגבר על המתחרים. בתחרות גבוהה, ייתכן שיהיה צורך בקידום אתרים מקיף יותר, ביצירת תכנים איכותיים ומקוריים, ובבניית קישורים חזקים ממקורות אמינים. עם התמודדות נכונה עם התחרות, ניתן להשיג תוצאות מרשימות גם בתחרות גבוהה.

קידום אתרים בגוגל מחיר סביר

אם התקציב שלך סביר והמחיר של קידום אתרים בגוגל בשיווקנט הוא הכי סביר ומהתאים לתקציב שלך. עם תקציב סביר, ניתן לבצע פעולות קידום יעילות ולהשיג תוצאות טובות. חשוב לבחון את ההצעות השונות ולבחון את השירותים שמוצעים כדי להבטיח שהמחיר מתאים לתמורה שתקבל. תבחנו, תבדקו, ותחזרו אלינו בוודאות כי החבילות שלנו הן פשוט המשתלמות ביותר בישראל, אצלנו יש תמורה מלאה על הכסף המושקע, תמורה שצורת פרזנטורים דיגיטליים חכמים שישרתו אתכם שוב ושוב ושוב מבלי שתצטרכו להשקיע כמויות פסיכיות של כסף על קידומים ממומנים.

לסיכום, קידום אתרים הוא כלי חשוב ויעיל להגברת הנוכחות המקוונת של כל עסק. עם הבנת המחירון של שיווקנט והצרכים המיוחדים שלך, תוכל לבחון את הצעות המחיר לקידום אתרים בכל חברה קידום אתרים שרק תרצה ולהבין שהתכלס שתקבל בשיווקנט פשוט אין שני לו ולבחור את המקדם המתאים לך, שהוא כמובן, ארתור קלנדרוב, מומחה קידום אתרים אורגני בגוגל מספר 1 בישראל! זכותך לקבל שירות מקצועי ואיכותי שיעזור לך להשיג את התוצאות הרצויות ולקדם את העסק שלך בצורה מוצלחת. זכותך לקבל את הטוב ביותר בתמורה לכסף שתשקיע בקידום אורגני במנועי החיפוש! לשיחת ייעוץ ראשוני עם ארתור קלנדרוב לחץ כאן >>