...

סרטונים הומוריסטיים שיווקיים וסיכויים להפוך לסרטונים ויראליים

במשך שנים רבות הומור היה מרכיב מאוד נפוץ בעולם הפרסום. לפי מחקרים שנעשו התברר כי המרכיב הקומי של הפרסומת הוא זה שמשפיע על היווצרותם של זיכרונות חיוביים אצל צרכנים בהקשר למוצר.

הומור גורם לצרכן לחייך ויוצר קשר רגשי חיובי בין המוכר לקונה.

האדם המודרני נחשף להמון פרסומות כל יום. חלק מהפרסומות נשכחות תוך זמן קצר, וחלקן “ניתקעות” בראש.

לפעמים אדם אפילו לא זוכר איפה הוא שמע את השיר המצחיק שמזמזם לו בראש כבר כמה ימים ברצף וזה כמובן אומר שהפרסום עבד.

השימוש בהומור בסרטונים שיווקיים יעיל מאוד ויכול להוביל להפיכת הסרטון לסרטון ויראלי – כזה שכולם רוצים לשתף עם חברים. יחד עם זה חשוב לדעת כי הומור הוא מושג יחסי, ומה שמצחיק לאדם אחד יכול להיות מעליב לאדם אחר. לכן, חשוב מאוד שהומור בפרסום יהיה מאוזן.

הנה כמה דוגמאות לפרסומות הומוריסטיות:

 

IKEA

פרסומת ליל כל הקדושים לחברת M&M

 

Toyota בכיכובו של צ'אק נוריס

שאלות ותשובות

כמה שיותר יותר טוב! אבל גם אם יש לכם רק סרטון אחד אתם יכולים להשתמש בו למשלוח בווטסאפ, להעלאה ליוטיוב, לקמפיין ממומן ביוטיוב ולקמפיין ממומן בפייסבוק, להטמעה באתר ועוד הרבה שימושים שיעזרו לכם לייעל את שיווק העסק שלכם פלאים. ההמלצה שלנו היא לעשות שימוש בסרטון בכל דף באתר האינטרנט שלכם, ואם לא בכל דף אז בכמה שיותר דפים. תשאלו אותנו על חבילות וידאו לקידום אורגני, אנו יודעים לתת פתרונות הפקת סרטונים לכל צורך ולכל כיס.
כמובן שהנראות של העסק שלכם תהיה טובה יותר אם סרטונים שהופקו בהפקה מקצועית, אך אין זה צריך לעצור אתכם מיצירת תוכן וידאו באופן עצמאי, אך חשוב שהתוכן יהיה בעל ערך לצופים שלכם שיהיו מוכנים להתפשר על איכות הסרטון בגלל הערך שהם מקבלים.
אם אתם לא רוצים להיחשף למצלמה ולא יודעים ליצור סרטוני אנימציה או לערוך סרטונים בכל דרך אחרת באופן עצמאי, דברו איתנו ואנו ניתן לכם הצעה שתתאים לצורך ולתקציב שלכם.
אם ההפקה שלכם מורכבת מצריכה שימוש בצוות של אנשים שאין לכם ותצטרכו לשלם לכל המשתתפים בהפקה ואם יש צורך בהשכרת ציוד יקר למימוש הפקת הוידאו שלכם ואין לכם תקציב אז כמובן שהפקת סרטון אנימציה עדיפה במקרה זה. ואם אתם מעוניינים ליצור סדרה של סרטונים ותקציבכם נמוך, כאן לרוב יהיה זול יותר לצלם כמה סרטונים ביום צילום אחד למרות שבשיווקנט יש לנו אפשרות גם להפיק סרטוני אנימציה במחירים זולים יותר מהמחירים המופיעים במחירון סרטוני אנימציה באתר שלנו. אנו יודעים להפיק את הסרטון הכי טוב לכל תקציב.
שתפו פוסט זה

קורס שיווק דיגיטלי

צפו במדריך הכי קל באינטרנט לבניית אתר וורדפרס בחינם תוך כמה דקות!

מאמרים נוספים
יצירת קשר