...

למה בעלי עסקים בוחרים בסרטוני אנימציה ולא בסרטוני וידאו?

למה עסקים בוחרים לשווק את העסק באמצעות סרטוני אנימציה?

אם החלטתם לשווק את העסק שלכם באמצעות סרטונים זו כבר החלטה נבונה אבל מה מניע עסקים לבחור לשווק דווקא באמצעות סרטוני אנימציה?

הנה 3 סיבות לכך שבעלי עסקים בוחרים באנימציות ולא בצילום ועריכה של סרטוני וידאו:

פחד להצטלם בוידאו(Video-Phobia)

חלק גדול מבעלי העסקים פשוט פוחדים להצטלם בעיקר בגלל חוסר וודאות, הם לא עשו את זה אף פעם ולא יודעים למה לצפות, לא יודעים האם הם יראו מספיק טוב, האם ידברו מספיק טוב.

על המאזניים ההצלחה העסקית שלהם, ולא מספיק שהם צריכים להראות ולדבר מספיק טוב, הוידאו שיופק הוא זה שיקבע האם ועד כמה הקמפיין השיווקי שלהם יצליח או לא יצליח!

וזה מוסיף עוד יותר לחץ ואם הם לא מקבלים את הביטחון בכך שהם גם יראו טוב וגם ידברו טוב וגם שהסרטון שלהם ימיר ויביא להם לידים איכותיים, הם פשוט לא הולכים על זה. הם מבינים את חשיבות הסרטונים כחלק מהצלחת השיווק העסקי שלהם ולכן הם בוחרים ללכת על האופציה של הפקת סרטוני אנימציה לשיווק העסק שלהם.

חיסכון בעלויות

הפקות וידאו מורכבות לרוב יקרות יותר מהפקות אנימציה. מה זה הפקות מורכבות? אם התסריט שלכם שלכם מצריך צילום במספר לוקיישנים ושימוש בשחקנים וניצבים, הפקה כזו תעלה לכם הרבה מאוד כסף.

הפקת סרטון אנימציה עבור אותו התסריט תהיה זולה משמעותית ובחירה באנימציה תחסוך לכם אלפי ואף עשרות אלפי שקלים.

סרטוני המחשה למוצרים שעדיין לא קיימים

חברות סטארט-אפ שרוצות להמחיש איך יראה המוצר שלהם ובאיזה סיטואציות ניתן יהיה לעשות בו שימוש כמובן שיבחרו באנימציה להמחשה מיטבית, זאת כמובן כי פשוט עדיין אין להם את המוצר שאפשר לצלם.

איך לבחור חברת אנימציה? >>

בשיווקנט אנו מציעים גם הפקת אנימציות לעסקים וגם צילום ועריכת וידאו לעסקים וגם קידום אורגני ביוטיוב ובגוגל וקידום ממומן ביוטיוב ובפייסבוק >>

שאלות ותשובות

כמה שיותר יותר טוב! אבל גם אם יש לכם רק סרטון אחד אתם יכולים להשתמש בו למשלוח בווטסאפ, להעלאה ליוטיוב, לקמפיין ממומן ביוטיוב ולקמפיין ממומן בפייסבוק, להטמעה באתר ועוד הרבה שימושים שיעזרו לכם לייעל את שיווק העסק שלכם פלאים. ההמלצה שלנו היא לעשות שימוש בסרטון בכל דף באתר האינטרנט שלכם, ואם לא בכל דף אז בכמה שיותר דפים. תשאלו אותנו על חבילות וידאו לקידום אורגני, אנו יודעים לתת פתרונות הפקת סרטונים לכל צורך ולכל כיס.

כמובן שהנראות של העסק שלכם תהיה טובה יותר אם סרטונים שהופקו בהפקה מקצועית, אך אין זה צריך לעצור אתכם מיצירת תוכן וידאו באופן עצמאי, אך חשוב שהתוכן יהיה בעל ערך לצופים שלכם שיהיו מוכנים להתפשר על איכות הסרטון בגלל הערך שהם מקבלים.

אם אתם לא רוצים להיחשף למצלמה ולא יודעים ליצור סרטוני אנימציה או לערוך סרטונים בכל דרך אחרת באופן עצמאי, דברו איתנו ואנו ניתן לכם הצעה שתתאים לצורך ולתקציב שלכם.

אם ההפקה שלכם מורכבת מצריכה שימוש בצוות של אנשים שאין לכם ותצטרכו לשלם לכל המשתתפים בהפקה ואם יש צורך בהשכרת ציוד יקר למימוש הפקת הוידאו שלכם ואין לכם תקציב אז כמובן שהפקת סרטון אנימציה עדיפה במקרה זה. ואם אתם מעוניינים ליצור סדרה של סרטונים ותקציבכם נמוך, כאן לרוב יהיה זול יותר לצלם כמה סרטונים ביום צילום אחד למרות שבשיווקנט יש לנו אפשרות גם להפיק סרטוני אנימציה במחירים זולים יותר מהמחירים המופיעים במחירון סרטוני אנימציה באתר שלנו. אנו יודעים להפיק את הסרטון הכי טוב לכל תקציב.

שתפו פוסט זה

קורס שיווק דיגיטלי

צפו במדריך הכי קל באינטרנט לבניית אתר וורדפרס בחינם תוך כמה דקות!

מאמרים נוספים
יצירת קשר