...

קידום סרטונים ביוטיוב: למה כדאי לקדם סרטונים קידום אורגני ביוטיוב? 5 סיבות לקדם סרטונים ביוטיוב ומי עושה את זה הכי טוב בישראל

קידום סרטונים ביוטיוב – למה זה חשוב ומי עושה את זה הכי טוב בישראל? התשובה בסרטון למעלה ובמאמר למטה…

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
צרו איתנו קשר באתר שלנו: /https://shivuknet.co.il/youtube-ads
לחצו על הקישור לדבר עם ארתור קלנדרוב ישירות בווטסאפ: http://wa.me/972542383789
דברו עם ארתור קלנדרוב בטלפון: 0542383789

קידום סרטונים בערוץ הקסם לעסקים: https://youtu.be/rV7ooN3OkfU
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

למה חשוב לקדם סרטונים קידום אורגני ביוטיוב?

1. נוח לחפש מידע ביוטיוב – לדוגמה אנשים שרוצים לעשות טיפול שיניים מורכב או יקר עושים את המחקר שלהם ביוטיוב, כי הם רוצים לראות אנשים שממליצים על רופא שיניים מסוים או לראות הסבר על הטיפול.
2. GOOGLE נותן עדיפות לסרטונים בתוצאות החיפוש האורגניות שלו, זהו קיצור דרך משמעותי לקבל דירוג בעמוד ראשון בגוגל, ניתן לקדם סרטון יוטיוב קידום אורגני בגוגל בדיוק כמו שמקדמים אתר אינטרנט, רק שנקודת ההתחלה של סרטון יוטיוב היא כמו נקודת התחלה של אתר ותיק ועוצמתי, אתם מקדמים דף באתר של יוטיוב חברים.
3. דַּף באתרכם שיש בו סרטון יוטיוב מוטמע יקבל סיכוי גבוה פי כמה וכמה להיות מדורג בעמוד ראשון בגוגל מאשר דף בלי סרטון יוטיוב מוטמע.
4. בדוגמה שלנו אנשים שחיפשו דברים שקשורים לשיניים בגוגל ואחר כך נכנסו ליוטיוב מכל מכשיר, אפילו בטלוויזיה שלהם, אם הסרטון מקודם קידום אורגני, סרטון זה, לרוב יוצע לאותו האדם לצפייה כשהוא יכנס ל יוטיוב.
5. קידום אורגני של סרטונים ב יוטיוב יקדם קידום אורגני את האתר שלכם, אנחנו בשיווקנט מקדמים אתרים קידום אורגני ביוטיוב באמצעות סרטונים.

 

למה כדאי שלעסק יהיו הרבה סרטונים בהרבה נושאים?

SEO – קידום אורגני מהיר בגוגל

המון אנשי SEO מטיפים ש-SEO הוא תהליך ארוך ולוקח שישה חודשים או יותר להגיע לתוצאות וזה פשוט לא תמיד נכון ובטח שלא לתחומים או מילות מפתח שהתחרות עליהם לא סופר קשה. בחלק גדול מהמקרים גוגל משריין מקומות בעמוד ראשון לסרטונים והתחרות על המקומות האלה נכון ליום כתיבת מאמר זה נמוכה יותר מתחרות עם אתרים אחרים. בשיווקנט יש לנו חבילות הפקת וידאו מוזלות כדי שתוכלו להרשות לעצמכם לרכוש הרבה סרטונים ולקבל אפקט קידום אורגני מטורף, כך לדוגמה לפני שאתם משקיעים שוב בקניית קישורים אנו ממליצים קודם כל להשקיע בהפקה של הרבה סרטונים ואם יש לכם כבר מאמרים באתרכם, נקודת התחלה מצוינת תהיה להמיר אותם לסרטונים, להטמיע אותם בדפי המאמרים או דפי השירות הרלוונטיים באתרכם, בכך תשפרו את חוויית המשתמש באתרכם וחווית המשתמש באתרכם היא פרמטר הדירוג החשוב ביותר בסופו של דבר! הטמעת הסרטון כבר תדחוף לכם את הדף יותר גבוה בתוצאות החיפוש האורגניות של גוגל.

לאחר מכן, אנו נקדם את הסרטונים שלכם קידום אורגני ביוטיוב ובגוגל וככה תקבלו גם דירוג סרטונים ביוטיוב, גם חלק מהסרטונים ידורגו בעמוד ראשון בגוגל במהירות שיא, וגם חלק מהסרטונים ידורגו בעמוד שני או השלישי בגוגל וידוע בעולם ה-SEO שהקישורים הכי חזקים הם קישורים מדפים שמדורגים למילת המפתח שאתם רוצים להיות מדורגים עבורה בתוצאות החיפוש של גוגל, וסרטון יוטיוב שמדורג בעמוד ראשון או שני או שלישי או אפילו רביעי שבתאור שלו יש קישור לדף באתרכם שאתם מנסים לקדם לאותו הביטוי זה עצמו קישור סופר רלוונטי שיתן לכם עוד דחיפה משמעותית למעלה בתוצאות החיפוש של גוגל!

לפני שנפיק עבורכם הרבה סרטונים, נבַצֵּעַ מחקר מילות מפתח, כלומר, נבדוק מה אנשים מחפשים וכמה פעמים בחודש הם מחפשים את הביטוי המסוים, ככה נדע מראש מה אנשים מחפשים, עד כמה החיפוש פופולרי, ונפיק את הסרטונים על הנושאים שאנחנו יודעים מראש שאנשים מחפשים.

שיווק

השיווק הכי טוב זה לתת לאנשים טעימה מהשירות, כמו לדוגמה, נסיעת מבחן על רכב לפני שקונים אותו.
במקרה של מרפאת שיניים, סרטונים הם למעשה יועצים שעונים על שאלות הגולשים, זו הַטְּעימה שאנשים מקבלים מהשירות, הסברה והדגמה של הטיפול הלכה למעשה כך שהלקוח הפוטנציאלי יכול לראות את השירות. וכמות גדולה של סרטונים תרחיב את מגוון הנושאים עליהם תתנו הסברה ותגדיל את מגוון ומגוון הלקוחות שיפנו אליכם כתוצאה מכך.

העניין עם יוטיוב הוא, שככל שעובר הזמן, יותר ויותר אנשים עושים את המחקר שלהם ביוטיוב, כי עכשיו חזק מאוד בטרנד להתעמק בנושאים ולעשות דברים מהבנה מעמיקה, לכן ככל שעובר הזמן, יותר אנשים רוצים להתעמק בנושאים לפני שמקבלים החלטה, ואין תחליף כיום לכְּלִי המחקר הנוח ביותר, יוטיוב, כי למי יש כח לקרוא חומרים, יותר קל לראות סרטונים והכי קל לחפש אותם ביוטיוב. בעלי עסקים יכולים לנצל עובדה זו לטובתם ולגדול מהר בזכות יוטיוב.

 

למה לעשות קידום סרטונים ביוטיוב בשיווקנט?

כי אנחנו פשוט יודעים לקדם סרטונים קידום אורגני הכי מהר בישראל, תוך כמה ימים בלבד, עד חודש אחד לכל היותר.

אנחנו מקדמים את הסרטון למקומות הראשונים בתוצאות החיפוש של יוטיוב בזמני שיא, וכדי שהסרטונים ישארו למעלה, כדאי לכם גם להפיק את הסרטונים בשיווקנט, כי מה שקובע שהסרטון שלכם ישאר למעלה בתוצאות החיפוש ביוטיוב הוא איכות התוכן, ואנחנו יודעים ליצור את התוכן האיכותי הזה עבורכם.

בנוסף, ב-20% מהמקרים הסרטונים שאנו מקדמים קידום אורגני ביוטיוב, מקבלים גם דירוג מהיר בעמוד ראשון בגוגל!

שיטת הקידום האורגני שלנו בלעדית רק לנו, וכמו שמספר מצומצם של חלוצים הכי איכותיים בעולם כובשים גולים בצרורות, אנחנו מדרגים סרטונים בתוצאות החיפוש הראשונות בצרורות, כי אנחנו הכי טובים בשיווק באמצעות וידאו בישראל!

השיטה פותחה על ידי מומחה שיווק באינטרנט עם נסיון של 19 שנים בקידום אורגני, ארתור קַלַנְדַּרוֹב. לְתֵאוּם שיחת ייעוץ ללא עלות עם ארתור קַלַנְדַּרוֹב לחצו על הקישור או מלאו פרטים בטופס מתחת לסרטון, בהצלחה!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם:https://shivuknet.co.il/youtube-ads
לחצו על הקישור לדבר עם ארתור קלנדרוב ישירות בווטסאפ: http://wa.me/972542383789
דברו עם ארתור קלנדרוב בטלפון: 0542383789
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

שתפו פוסט זה

מחירי חבילות קידום אתרים

נגן וידאו אודות קידום אתרים אורגני בגוגל - חבילות קידום אתרים אורגני בגוגל של ארתור קלנדרוב מומחה קידום אתרים עם 20 שנות נסיון SEO 2024

קורס שיווק דיגיטלי פרונטלי

נגן וידאו אודות קורס שיווק דיגיטלי פרונטלי של ארתור קלנדרוב - מומחה שיווק באינטרנט עם נסיון של 20 שנה.
סרטונים נוספים

הפקת סרטוני אנימציה לעסקים | סרטון הסבר לקד"מ ושיווק מוצר בתחום הדברה – Nemesis | הופק בשיווקנט

הפקת סרטוני אנימציה לעסקים קטנים וחברות – https://shivuknet.co.il/animation/ מחירון הפקת סרטון תדמיתהסברהשיווקי אנימציה לעסק: https://shivuknet.co.il/animation-pricelist/ דוגמאות לסרטוני תדמיתהסברהשיווק אנימציה שהפקנו: https://shivuknet.co.il/videos-portfolio/ טופס בקשה להצעת מחיר:

חכם משכנתאות | סרטון שיווקי לשירות איחוד הלוואות זה הופק בשיווקנט, להזמנת סרטון התקשרו 03-3761093

חכם משכנתאות | סרטון שיווקי לשירות איחוד הלוואות זה הופק בשיווקנט, להזמנת סרטון התקשרו 03-3761093 או בקרו באתרנו: https://shivuknet.co.il שאלות ותשובות: https://shivuknet.co.il/faq/ דוגמאות נוספות לסרטונים

דוגמה לסרטון תדמית שיווקי – הופק בשיווקנט עבור מוטי בס | להזמנת סרטון תדמית התקשרו 0542383789

סרטון שיווקי זה הופק בשיווקנט, להזמנת סרטון התקשרו או כתבו בווטסאפ למספר 0542383789 או בקרו באתרנו https://shivuknet.co.il #סרטוניאנימציהלעסקים #סרטוןתדמית #סרטוןתדמיתלעסק סרטוני אנימציה לעסקים שהופקו בשיווקנט:

שיווק באינטרנט לעסקים|חבילת מיתוג עסקי|בניית אסטרטגיה שיווקית|שירות בוטיק של ארתור קלנדרוב – שיווקנט

חבילת מיתוג עסקי|בניית אסטרטגיה שיווקית|שיווק באינטרנט לעסקים| שירות בוטיק של ארתור קלנדרוב משיווקנט, לפרטים התקשרו 0542383789 או כנסו ל: https://shivuknet.co.il/services/ https://shivuknet.co.il https://www.google.com/maps?cid=17951044828708067680 חבילת מיתוג לעסק,מיתוג

צילום סרטון תדמית לעסק|הפקת סרטון שיווקי לעסק לדוגמה|צילום וידאו לעסק|הפקת סרטי תדמית למרפאות שיניים

צילום סרטון תדמית לעסק: https://bit.ly/businessvideoproduction הפקת סרטון תדמית באנימציה: https://shivuknet.co.il/promotionalvideo/ לייעוץ ללא עלות עם מומחה שיווק דיגיטלי עם וותק של 19 שנים – ארתור קלנדרוב:

הפקת סרטי תדמית לחברות | צילומי תדמית לחברות | סרטון תדמית לחברה | הופק בשיווקנט – shivuknet.co.il

שירות הפקת סרטי תדמית לחברות – https://shivuknet.co.il/%d7%94%d7%a4%d7%a7%d7%aa-%d7%a1%d7%a8%d7%98%d7%95%d7%9f-%d7%aa%d7%93%d7%9e%d7%99%d7%aa-%d7%9c%d7%97%d7%91%d7%a8%d7%94/ לייעוץ ללא עלות עם מומחה שיווק דיגיטלי עם וותק של 19 שנים – ארתור קלנדרוב: ווטסאפ: http://wa.me/972542383789 טלפון:

הפקת סרטון אנימציה לעסק – 0542383789

הפקת סרטון אנימציה לעסק – https://shivuknet.co.il/animation/ מעוניינים בהפקת סרטון אנימציה? לשיחת ייעוץ ללא עלות עם ארתור קלנדרוב התקשרו למספר 0542383789 או לחצו על הקישור לשיחת

שיווקנט עבור לירון דנון סוכנות ביטוח

סרטון אשר הפקנו עבורלירון דדון. להפקת סרטון והפצה מיידית ממוקדת ל-10,000 לקוחות פוטנציאליים ביוטיוב – בקרו באתרנו: https://shivuknet.co.il סרטון לעסק,וידאו לעסק,קליפ לעסק, שיווק בוידאו, שיווק

יצירת קשר