...

מה זה טקסט עוגן(אנקור טקסט – Anchor Text)?

מה-זה-טקסט-עוגן

תוכן עניינים

הסבר קצר של ארתור קלנדרוב על טקסט עוגן

טקסט עוגן – עיקרי דברים

נושא תובנה עיקרית
חשיבות טקסט עוגן טקסט עוגן הוא סימן מרכזי המשמש מנועי חיפוש להבנת נושא ורלוונטיות של דף אינטרנט.
סוגי טקסט עוגן יש לגוון בין סוגי טקסט עוגן: התאמה מדויקת/חלקית, מותג, URL עירום, גנרי.
עדכון פינגווין מ-2012, דפוסי טקסט עוגן מניפולטיביים עם יותר מדי מילות מפתח נחשבים ספאם וגוררים קנס.
המלצות שימוש השתמשו בטקסט עוגן מגוון, טבעי, רלוונטי ועם מעט מילות מפתח. הימנעו מקישורים מאולצים וחזרתיים.
איך לתקן בעיות הוסיפו טקסט עוגן איכותי בקישורים חדשים, שנו או הסירו קישורים בעיתיים, ובמקרה קיצון התחילו מאפס.
איש עסקים מדגים טבלה המסכמת את עיקרי הדברים בנושא טקסט עוגן חשיבותו סוגיו והמלצות לשימוש נכון
המחשה ויזואלית של עיקרי הדברים החשובים ביותר בנושא טקסט עוגן על ידי איש עסקים

מה זה טקסט עוגן ולמה הוא כל כך חשוב בקידום אתרים?

איש עסקים מסביר את המושג והחשיבות של טקסט עוגן לקידום אתרים תוך הצבעה על מסך עם כיתוב בעברית
המחשה ויזואלית של ההגדרה והתפקיד של טקסט עוגן בעולם קידום האתרים

טקסט עוגן (Anchor Text) הוא אחד המרכיבים החשובים ביותר בתהליך קידום אתרים אורגני. זהו הטקסט המקושר שמוביל את הגולשים לעמוד אינטרנט אחר, בין אם בתוך האתר עצמו או באתר חיצוני. טקסט העוגן משמש כאחד הסימנים העיקריים של מנועי החיפוש, ובפרט גוגל, להבנת הנושא והרלוונטיות של הדף המקושר.

בעידן בו קישורים הם מרכיב מפתח בדירוג ובקידום אתרים, חשוב מאוד להבין לעומק מהו טקסט עוגן, כיצד הוא משפיע על האופטימיזציה של האתר שלכם, ואיך לעשות בו שימוש נכון כדי למקסם את פוטנציאל ה-SEO. במדריך המקיף הזה, נכסה את כל ההיבטים החשובים של נושא טקסט העוגן ונספק המלצות וטיפים מעשיים.

מהו טקסט עוגן (Anchor Text)?

אנשי עסקים מסבירים בהרצאה את המשמעות והתפקיד של טקסט עוגן או Anchor Text לצורך קידום אתרים תוך הצבעה על מסך עם המונח בעברית
תקריב על איש עסקים הלומד על מהות טקסט העוגן והשימושים שלו בקידום אתרים

טקסט עוגן (באנגלית: Anchor Text) הוא הטקסט המודגש והמקושר אשר מופיע בדפי אינטרנט ובלחיצה עליו מוביל את הגולש לעמוד יעד אחר. הוא נקרא "עוגן" כי הוא משמש כעין סמן או סימון המצביע על תוכן נוסף הרלוונטי לנושא הרצוי.

הגדרה: הטקסט המקושר שמוביל לעמוד אינטרנט אחר

איש עסקים מדגים את ההגדרה הפשוטה של טקסט עוגן כטקסט הניתן ללחיצה ומוביל לדף אינטרנט אחר
המחשה ויזואלית של מושג טקסט העוגן הבסיסי על ידי איש עסקים האוחז שלט עם ההגדרה בעברית

באופן טכני, טקסט העוגן הוא החלק הגלוי של התג …` ב-HTML, כאשר הכתובת בין המרכאות מגדירה את דף היעד של הקישור. לדוגמה:

<a href="https://example.com/">זהו טקסט העוגן שלי</a>

במקרה הזה, "זהו טקסט העוגן שלי" הוא טקסט העוגן עצמו, וכאשר ילחצו עליו – הוא יפנה את הגולש לאתר example.com.

חשיבותו של טקסט העוגן לקידום אתרים ודירוג בגוגל

איש מקצוע בתחום קידום האתרים מדגים באמצעות מצגת כיצד טקסט העוגן משמש את גוגל להבנת דפים ודירוגם בשפה העברית
המחשה ויזואלית של האופן שבו גוגל מנצלת את טקסט העוגן לצורך הערכת הדפים עליהם הוא מצביע והבנתם

מדוע טקסט העוגן כל כך קריטי למאמצי קידום האתרים שלכם? זאת מכיוון שגוגל ומנועי חיפוש אחרים משתמשים במילות המפתח שבתוך טקסט העוגן כדי להבין טוב יותר מהו הנושא של דף היעד.

לדוגמה, אם מופיע קישור באתר עם הטקסט "חבילות קידום אתרים", זה סימן חזק לכך שהדף המקושר עוסק בנושא של חבילות לקידום אתרים. ככל שיהיו יותר קישורים כאלו המובילים לדף (במיוחד קישורים חיצוניים), גוגל תייחס לו רלוונטיות גבוהה יותר לביטוי "חבילות קידום אתרים".

ניתן להמשיל זאת להמלצות על עסק – אם הרבה אנשים ממליצים על מסעדה מסוימת ואומרים שהיא "מסעדה איטלקית מעולה", סביר להניח שאכן מדובר במסעדה ששייכת לז'אנר של אוכל איטלקי ברמה גבוהה. גוגל אוספת את ה"המלצות" דרך טקסט העוגן של קישורים ומשתמשת בהם כדי להעריך את הרלוונטיות של הדף לנושא אליו משויך טקסט העוגן.

טקסט עוגן עוזר למנועי חיפוש להבין במה עוסק העמוד המקושר

חשוב להדגיש שטקסט העוגן הוא לא הגורם היחיד המשפיע על דירוג והבנת הנושא של דף בעיני מנועי החיפוש. גורמים נוספים כמו התוכן עצמו, מילות מפתח בכותרת ובמטא-דאטה, איכות הדף ועוד – כולם משחקים תפקיד.

עם זאת, טקסט העוגן מספק עוד נדבך משמעותי של הקשר ומידע עבור רובוטי מנועי החיפוש. בשילוב עם יתר האיתותים הנבחנים, הוא תורם רבות ליכולת לקבוע עבור אילו שאילתות למקם דף בדירוג גבוה.

לכן, בעת בניית אסטרטגיית קישורים לקידום אתר, חשוב לתת את הדעת לא רק על מספר הלינקים ואיכותם, אלא גם לטקסט העוגן שבו נעשה שימוש – וזאת על מנת לשדר למנועי החיפוש את המסר הנכון לגבי תוכן הדף ונושאו.

סוגים עיקריים של טקסט עוגן

איש עסקים מחזיק שלטי קרטון המפרטים את הסוגים המרכזיים של טקסט עוגן על פי הגדרות מדויקות חלקיות מותג כתובת גולמית טקסט תמונה חלופי וגנרי
הדגמה חזותית של הקטגוריות השונות שאליהן ניתן לחלק טקסט עוגן

קיימים מספר סוגים שכיחים של טקסט עוגן שבהם ניתן וכדאי להשתמש בעת יצירת קישורים פנימיים או חיצוניים לאתר:

התאמה מדויקת למילות המפתח

טקסט עוגן מסוג exact match מכיל את מילות המפתח המדויקות שאליהן רוצים לקדם את הדף המקושר. לדוגמה, עבור דף שמקודם למילה "חברת קידום אתרים", טקסט העוגן האידיאלי להתאמה מדויקת יהיה "חברת קידום אתרים".

סוג כזה של טקסט עוגן נחשב לחזק ביותר מבחינת השפעתו על הדירוג, אולם יש להיזהר שלא להגזים איתו מחשש שהדבר ייחשב כספאם בעיני מנועי החיפוש.

התאמה חלקית עם מילים נוספות

במקרה של טקסט עוגן partial match, מילות המפתח משולבות עם מילים נוספות ולא בהכרח באותו הסדר המדויק. למשל, עבור המילה "חברת קידום אתרים", טקסט עוגן כמו "איך לבחור חברה אמינה לקידום אתרים" יחשב להתאמה חלקית.

סוג כזה נפוץ למדי ועשוי להיראות טבעי יותר מאשר חזרה מדויקת על מילות המפתח. עם זאת, כוחו המקדם מוגבל יותר יחסית להתאמה מלאה.

טקסט ממותג עם שם האתר/החברה

טקסט עוגן ממותג (branded) מכיל את שם המותג, החברה או האתר. לדוגמה: "חבילות קידום אורגני בשיווקנט" או פשוט "שיווקנט" יחשבו לעוגן מסוג מותג.

שימוש בקישורים כאלו הוא טבעי ונפוץ, ולכן לא מעורר חשד של מנועי החיפוש. מבחינת SEO, ההשפעה שלהם פחותה מאשר מילות מפתח, אך הם בהחלט חלק חשוב מפרופיל קישורים מאוזן.

URL עירום – כתובת הדף המקושר

טקסט עוגן מסוג naked URL פשוט מציג את כתובת ה-URL המלאה או החלקית של דף היעד. למשל:

 • https://example.com/my-page
 • example.com
 • example.com/my-page

שימוש מדי פעם בעוגנים כאלו יכול להיראות טבעי, אך המלצתי היא לא להגזים בהם, במיוחד לא בקישורים פנימיים. הערך שלהם מבחינת SEO די מוגבל.

תמונה עם טקסט ALT

לא תמיד הקישור יהיה על טקסט. ניתן ליצור קישור גם מתמונה, ובמקרה כזה הטקסט החלופי (alt text) ישמש כטקסט העוגן.

לכן, יש לתת את הדעת גם על טקסט ה-ALT שמוסיפים לתמונות – במיוחד אם הן מקושרות. מומלץ לכלול בו את מילות המפתח הרלוונטיות.

טקסט עוגן כללי/גנרי

סוג נוסף של עוגן הוא טקסט גנרי שלא מכיל מילות מפתח ספציפיות ולא מתאר באופן ישיר את הדף המקושר. דוגמאות לכך יכולות להיות:

 • "לחץ כאן"
 • "קרא עוד"
 • "מידע נוסף"
 • "לפרטים"

למרות שזהו אינו טקסט עוגן אופטימלי מבחינת SEO, שימוש מדוד בו כחלק מעוגנים אחרים יכול דווקא להועיל לפרופיל קישורים מגוון יותר.

איך גוגל משתמשת בטקסט עוגן?

איש עסקים לומד ומנתח דרך דאטה ויזואלית על מחשב איך טקסט עוגן משתלב עם עשרות פקטורים נוספים בשיקולי הדירוג של גוגל בהתאם לטקסט בעברית
המחשה של התהליך המורכב שבו גוגל שוקללת את טקסט העוגן כחלק ממכלול השיקולים בקביעת דירוג דפים דרך תצוגה אנליטית ואיש עסקים

מספק מידע על נושא ורלוונטיות הדף המקושר

כפי שתואר בהרחבה בפרקים הקודמים, לטקסט העוגן תפקיד חשוב באספקת רמזים וסימנים למנוע החיפוש לגבי הנושא והתוכן של דף אינטרנט. ככל שיותר קישורים יכילו טקסט עוגן דומה ורלוונטי, כך ייבנה אמון גבוה יותר במנוע החיפוש שזהו אכן הנושא המרכזי של הדף.

לכן מומלץ לבחור בקפידה את המילים שישמשו כטקסט עוגן, במיוחד בעת הוספת קישורים פנימיים באתר. בחירת טקסט טבעי שכולל את מילות החיפוש הרצויות תסייע למנוע החיפוש לסווג נכון את הדף ולהציג אותו בתוצאות רלוונטיות.

שקלול עם גורמי דירוג נוספים

חשוב לציין שטקסט העוגן הוא אחד מתוך עשרות ואף מאות פרמטרים שגוגל בוחנת בעת קביעת דירוג דף. האלגוריתמים המתוחכמים של מנוע החיפוש לוקחים בחשבון מגוון רחב של סימנים, כגון:

לכן, על אף חשיבותו, אין להתייחס לטקסט העוגן כאל "קליע כסף" שיביא תוצאות קידום מידיות. הוא מהווה נדבך חשוב בפאזל, אך לא היחיד. שילוב נכון של טקסט עוגן עם אופטימיזציה שקולה של שאר הגורמים יניב את התוצאות הטובות ביותר.

חשיבותו פחתה מעט מאז עדכון פינגווין אך עדיין משמעותית

איש עסקים מהרהר מול מצגת גרפית על ההשפעה של עדכון האלגוריתם פינגווין מבית גוגל על מעמד טקסט העוגן לאורך זמן בשפה העברית
סיקור ההשלכות של עדכון גוגל פינגווין על טקסט עוגן ומיקומו הנוכחי בעולם קידום האתרים עם תרשים כרונולוגי ואיש עסקים

בשנת 2012 השיקה גוגל את עדכון "פינגווין" שמטרתו הייתה להילחם בקידום אתרים שימוש יתר במילות מפתח, לרבות דרך טקסט עוגן. לפני העדכון, ניתן היה "לתמרן" בקלות יחסית את תוצאות החיפוש על ידי הפצצה של קישורים עם טקסט זהה. הפרקטיקה הזו כונתה "ספאם קישורים".

פינגווין זיהה דפוסים מלאכותיים ולא טבעיים של טקסט עוגן והטיל סנקציות על אתרים שנקטו בטקטיקות כאלו. המשקל של טקסט העוגן בנוסחת הדירוג ירד במידה מסוימת.

יחד עם זאת, גוגל עצמה אישרה פעמים רבות שהיא עדיין בוחנת ונעזרת בטקסט עוגן להבנת הקשר ונושאי דפים. כלומר, הוא לא הפך ללא רלוונטי, רק הפך למדויק ומורכב יותר.

לכן, ההמלצה היום היא להשתמש בטקסט עוגן באופן מושכל – להקפיד על רלוונטיות, לגוון בסוגים השונים, ולא להגזים באופטימיזציה של מילות מפתח. אם עושים זאת נכון, טקסט עוגן יכול עדיין להיות כלי רב עוצמה בארגז הכלים של מקדם האתרים.

טיפים לשימוש נכון בטקסט עוגן

לאחר שהכרנו את סוגי טקסט העוגן הנפוצים, והבנו איך הם משפיעים על קידום אתרים בעיני גוגל, הנה כמה כללי אצבע ליישום מיטבי של האסטרטגיה:

גיוון בסוגי הטקסט ובחירת המילים

אל תשתמשו רק בטקסט עוגן מסוג exact ו-partial match. שלבו עוגנים ממותגים וגם כאלו גנריים מעת לעת. מבחינת המילים עצמן – השתדלו לגוון גם פה. אם קידמתם קישור עם הטקסט "מחירי קידום אתרים", בפעם הבאה נסו וריאציות כמו "עלויות קידום אתר" או "כמה עולה שירות קידום אתרים.

הגיוון מאפשר להימנע מחשד לאופטימיזציה יתרה, ומספק הקשר עשיר יותר עבור מנועי החיפוש, שמשתמשים בטכניקות NLP מתקדמות להבנת משמעות מילים ונרדפות.

שימוש במילות מפתח רלוונטיות אך ללא הגזמה

מילות מפתח הינן בסיס טוב לטקסט העוגן, במיוחד למונחים ארוכי זנב שמייצגים היטב את הדף. אך יש לשלב אותן בתבונה וללא הגזמה. אחת הטעויות הנפוצות היא חזרה מוגזמת על צירוף מילות מפתח מדויק בכל הקישורים הפנימיים והחיצוניים.

זה נחשד כיום כמניפולטיבי. במקום זאת, השתמשו גם בגרסאות מעט שונות, במילים נרדפות, ובמשפטים שמכילים את המונח הרצוי אך לא רק אותו.

התאמה טבעית לתוכן ולקוראים

הכלל העליון בבחירת טקסט עוגן הוא שצריך להתאים לאופי הכתיבה, לשפה האנושית ולצרכי הגולשים. קידום אתרים אורגני מתחיל בתוכן אנושי איכותי שעונה על כוונת המשתמשים.

אין סיבה שהטקסט המקושר יהיה תלוש מהתוכן שמסביבו. למשל, אם הקטע סביב הלינק מדבר על שירות ספציפי, עדיף לקשר עם טקסט כמו "קידום אורגני בגוגל" מאשר הצהרה כללית כגון "למידע נוסף על SEO.

חיבור למותג ולמילות מפתח עיקריות

יחד עם הגיוון והיצירתיות, יש מקום גם לטקסט מקושר שבאופן עקבי חוזר על שם המותג או מילות המפתח המרכזיות. כך נבנית זהות מותגית חזקה, ונשמר קשר ברור בין האתר והעסק/הארגון לבין תחומי הפעילות והשירותים.

למשל: "שירותי קידום אורגני בגוגל של שיווקנט" חוזר גם על המילה הרלוונטית וגם על שם העסק.

פיזור בקישורים פנימיים וחיצוניים

עד כה דיברנו בעיקר על טקסט עוגן בקישורים חיצוניים לאתר, אך חשוב מאוד ליישם עקרונות דומים גם בקישורים הפנימיים שלכם – בין דפים באותו אתר.

בעת יצירת קישור בין עמודים באתר, הקפידו שהטקסט יהיה רלוונטי, טבעי, ויכלול מילות מפתח מרכזיות של הדף המקושר. באותה מידה, הימנעו מהגזמה בחזרתיות. הטמעת הנחיות אלו גם בתוך האתר תשדרג את ה-SEO הכולל.

טעויות נפוצות שיש להימנע מהן

איש עסקים אוחז שלט אזהרה כנגד שגיאות שכיחות בטקסט עוגן כגון שימוש חוזר מילים לא רלוונטיות עודף מילות מפתח ועוגנים בכותרות בעברית
מהן הפרקטיקות השגויות והלא מומלצות לטקסט עוגן שיכדאי להימנע מהן

כעת, כשהבנו מה כן כדאי לעשות, נעבור על כמה דברים שמומלץ להימנע מהם:

חזרתיות ועומס של אותו טקסט

נדמה לכם שאתם מחזקים קישור אם תשתמשו באותו טקסט שוב ושוב? טעות. דווקא טקסט עוגן שחוזר על עצמו יותר מדי נחשב כיום חשוד בעיני גוגל. הם מעדיפים גיוון וטבעיות.

מילים לא רלוונטיות וקישורים מאולצים

קישור במשפט צריך להשתלב בטקסט בצורה חלקה ככל האפשר. שילוב מאולץ של מילים רק כדי שישמשו כעוגן לקישור בולט לעין ופוגע בחוויית הקריאה. איכות התוכן עצמו קודמת להכל – אין להקריב אותה על מזבח האופטימיזציה.

דחיסת יתר של מילות מפתח

טקסט עוגן בהחלט יכול לשמש לשיבוץ מילות מפתח, אך יש לעשות זאת בצניעות. קישורים שנראים כמו "הדבקה" של מילות חיפוש מרובות הן כיום דגל אדום. ההמלצה היא לא יותר מ-1-2% מילות מפתח ביחס לאורך הטקסט המקושר.

שימוש בכותרות H בטקסט עוגן

לא מומלץ להשתמש בתגי כותרת כמו H1, H2 וכו' בתוך טקסט מקושר. זה נתפס כמניפולטיבי, ועלול אף להיחשב כהטעיה של הגולש. שמרו על הפרדה בין כותרות לבין טקסט רגיל ועוגנים לקישורים.

איך לתקן בעיות בפרופיל טקסט העוגן

אשת עסקים מסמנת בהקלה את הפעולות הנכונות לטיפול ושיקום פרופיל טקסט עוגן בעייתי כגון דילול עם קישורים מגוונים עריכה הסרה והתחלה מחדש אם יש עונש בעברית
המחשה של הצעדים שניתן לנקוט על מנת לאושש ולשפר פרופיל טקסט עוגן לא תקין

מה אם כבר נפלתם בפח וקיבלתם עונש מגוגל בשל טקסט עוגן לא תקין? המצב לא אבוד. הנה כמה צעדים שכדאי לנקוט:

פיזור וגיוון טקסט העוגן בקישורים חדשים

התחילו מהיום להוסיף קישורים עם טקסט עוגן מגוון ולא בעייתי – כלומר ללא עודף מילות מפתח וחזרתיות. זה יאזן את הפרופיל הכללי ויראה יותר טבעי בעיני גוגל.

"דילול" קישורים עם טקסט בעייתי

אם יש לכם שליטה על קישורים נכנסים לאתר (למשל ממאמרים שפרסמתם במקומות אחרים), נסו לערוך את טקסט העוגן שלהם כך שיהיה פחות ספאמי ויותר מגוון.

מחיקה או דחייה של קישורים שליליים

במידה ואתם לא יכולים לשנות את טקסט העוגן, שקלו לבקש את מחיקת הקישור לגמרי. במקרים קיצוניים אפשר גם להשתמש בכלי Disavow של גוגל, שמודיע למנוע החיפוש להתעלם מקישורים מסוימים.

התחלה מחדש עם דומיין חדש במקרי קיצון

אם מדובר בעונש ידני חמור מצד גוגל, לעתים הדרך היחידה להתאושש היא להתחיל מהתחלה עם דומיין חדש ונקי. זה צעד דרסטי שיש לשקול רק במצבים חריגים, אך במקרים מסוימים זו עשויה להיות הדרך היעילה ביותר להשיב את האמון של גוגל.

לסיכום

טקסט העוגן הוא רכיב מרכזי באסטרטגיית הקישורים ובקידום אתרים אורגני בכלל. הוא משמש כסימן וכרמז עבור מנועי החיפוש להבנת הנושא והרלוונטיות של דפי אינטרנט, ומהווה אחד הפרמטרים המשוקללים בנוסחאות הדירוג.

אך בשנים האחרונות, עם העדכונים של גוגל כמו פינגווין והתחכום הרב של האלגוריתמים, השתנו כללי המשחק. שימוש מניפולטיבי בטקסט עוגן עלול להזיק יותר מלהועיל.

לכן, הגישה המומלצת כיום היא ליצור פרופיל קישורים מגווןטבעי ורלוונטי. יש לגוון בין סוגים שונים של טקסט עוגן, לשלב בתבונה מילות מפתח מבלי להגזים, ולהקפיד שהטקסט ישתלב היטב בתוכן האנושי.

כמו בתחומים רבים ב-SEO, המטרה היא לא "לרמות את המערכת", אלא לספק ערך אמיתי למשתמשים. טקסט עוגן שימושי ואיכותי יתרום לכך, ובתורו גם יקדם את הדירוגים בתוצאות החיפוש.

הפנמה ויישום של העקרונות וההמלצות שפורטו במדריך זה, יסייעו לכם לבנות פרופיל טקסט עוגן מוצלח שישרת נאמנה את מטרות העסק והאתר שלכם.

בהצלחה! 😊

שאלות ותשובות

טקסט עוגן הוא הטקסט המודגש והמקושר המופיע בדפי אינטרנט, אשר בלחיצה עליו מוביל את הגולש לעמוד יעד אחר. הוא נקרא "עוגן" כי הוא משמש כעין סמן או סימון המצביע על תוכן נוסף הרלוונטי לנושא הרצוי. מנועי חיפוש כמו גוגל משתמשים במילות המפתח שבתוך טקסט העוגן כדי להבין טוב יותר מהו הנושא של דף היעד. ככל שיהיו יותר קישורים עם טקסט עוגן רלוונטי, כך ייבנה אמון גבוה יותר במנוע החיפוש שזהו אכן הנושא המרכזי של הדף המקושר.

 1. התאמה מדויקת – מכיל את מילות המפתח המדויקות אליהן מקדמים.
 2. התאמה חלקית – מילות המפתח משולבות עם מילים נוספות.
 3. מותג – מכיל את שם המותג, החברה או האתר.
 4. URL עירום – מציג את כתובת הקישור עצמה.
 5. תמונה – הטקסט החלופי של תמונה מקושרת משמש כעוגן.
 6. גנרי – לא מכיל מילות מפתח ספציפיות ("לחץ כאן", "קרא עוד"…)

לפני עדכון פינגווין ב-2012, ניתן היה לקדם בקלות דפים ע"י חזרה מרובה על טקסט עוגן עם מילות מפתח. כיום, דפוס כזה נחשב ספאם וגוגל מעניש עליו. עדיין מומלץ להשתמש בטקסט עוגן, אך בגיוון, טבעיות וללא הגזמה במילות מפתח.

 • חזרתיות ועומס של אותו טקסט שוב ושוב
 • מילים לא רלוונטיות וקישורים שנראים מאולצים בתוכן
 • צפיפות גבוהה מדי של מילות מפתח
 • הטמעת טקסט עוגן בתוך תגי כותרת (H1, H2…)
שתפו פוסט זה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחירי חבילות קידום אתרים

נגן וידאו אודות קידום אתרים אורגני בגוגל - חבילות קידום אתרים אורגני בגוגל של ארתור קלנדרוב מומחה קידום אתרים עם 20 שנות נסיון SEO 2024

קורס שיווק דיגיטלי פרונטלי

נגן וידאו אודות קורס שיווק דיגיטלי פרונטלי של ארתור קלנדרוב - מומחה שיווק באינטרנט עם נסיון של 20 שנה.

לקוחות שיווקנט מספרים

Yaron ShwartzYaron Shwartz
13:18 03 Aug 23
עבודה מדהימה , תוצאה מצויינת , סרטון אנימציה ברמה גבוה. ממליץ בחום.תודה רבה ארתור
NetaNeta
15:39 23 Jul 23
עשינו סרטון אנימציה אצל ארתור אין ספק שהבחור מקצועי מאוד . מומלץ בחום.
Tani AharoniTani Aharoni
07:56 23 Mar 23
מדובר בהבנת הצורך ויישום באופן מקיף וחכם.
לירון מנצורלירון מנצור
18:06 18 Mar 23
חייבת לכתוב ביקורת חיובית ביותר על שיווק נט, ועל ארתור היקר באופן אישי , ראשית רמה סופר מקצועית , עמידת בלתי רגילה בזמנים, תוך הקפדה על איכות, כמות, שביעות רצון הלקוח, ארתור בעל סבר פנים נעימות, שלא מתפשר על מקצועיות ויחס ללקוח !המצגת שלי כמו גם הסרטון היו מושלמים!!מומלץ ביותר! אני בהחלט אעבוד עם שיווק נט בעתיד !!!
yaron lionyaron lion
10:16 12 Mar 23
ארתור הפיק עבורנו סרטון אנימציה. תודה רבה
claudia Nimtsovitchclaudia Nimtsovitch
18:19 13 Feb 23
מהדקות הראשונות של עבודה עם ארתור הבנתי שיש לי עסק עם מישהו מתחשב,מיקצועי,,עם תהליך עבודה מאוד מסודר,שמתחיל בהבנת הנושה וצרכים של הלקוח. הסרטון שלי יצא ממש יפה!אני ממליצה בחום.
ציון חזניציון חזני
12:42 06 Nov 22
ממליצה בחום!!! בלי לחשוב פעמיים!ארתור מקצועי מאוד, זמין לשאלות, לתיקונים ופתוח להצעות! תיקתק לנו את הסרטון והכין לנו תוצר מושלם!
js_loader
מאמרים נוספים

זמן שהייה באתר – Dwell Time

למה זמן שהייה חשוב? איך למדוד זמן שהייה נכון? טקטיקות להגדלת זמן שהייה מעיד על איכות תוכן ורלוונטיות יש בעיות במדידת גוגל אנליטיקס שילוב תוכן איכותי ומרתק נותן תובנות על

חברת קידום אתרים בגוגל

חברת קידום אתרים בגוגל – יתרונות ואיך לבחור חברת קידום אתרים בגוגל? קידום אתרים אורגני (SEO) בגוגל הוא אחת הדרכים האפקטיביות ביותר להגדלת התנועה והמכירות באתר. על מנת להפיק את

מה זה גוגל אנליטיקס(Google Analytics)?

מה זה גוגל אנליטיקס? גוגל אנליטיקס (Google Analytics) הוא כלי חינמי ורב עוצמה לניתוח אתרי אינטרנט המוצע על ידי חברת גוגל. הוא מספק מגוון רחב של נתונים סטטיסטיים ומדדים המסייעים

איך ולמה סרטון שיווקי למוצר עונתי ממנף את המכירות של המוצר ומגדיל את החשיפה של החנות האינטרנטית של חברת "אקלים 365"?

בעלים של חנות פיזית ו\או חנות אינטרנטית? צפה בסרטון אנימציה שיווקי למוצר עונתי שהפקנו עבור חברת "אקלים 365" ובהמשך נסביר איך הסרטון השיווקי הזה ממנף את המכירות של המוצר ומגדיל

4 סוגים של סרטוני אנימציה לעסקים שמשדרגים כל עסק

סרטוני אנימציה יכולים להסביר על שירות שעלול להיות קשה להסברה בכתב ועוד יותר קשה להבנה בקריאה. סרטוני אנימציה גם יכולים לעזור לחדד את המסרים השיווקיים. כשמציגים מידע בעזרת אנימציות, הלקוחות שלכם

האם סרטון תדמית הוא מודעה?

סרטון תדמית הוא סוג של פרסום המשתמש בוידאו כאמצעי לקידום מוצר, שירות או מותג. מטרת סרטון תדמית היא להגביר את המודעות וליצור עניין במוצר או בשירות המקודמים. סרטוני תדמית יכולים

מה זה E-E-A-T?

אחד המושגים החשובים ביותר ב-SEO הוא E-E-A-T, ראשי תיבות של Experience (ניסיון), Expertise (מומחיות), Authoritativeness (סמכותיות) ו-Trustworthiness (אמינות). במאמר זה נסביר לעומק מהו E-E-A-T, למה הוא כל כך חשוב ואיך תוכלו

תוכנות אנימציה – הספר: חלק 2 | שנה:2024 | מחיר:חינם

חלק 1(רשימת תוכנות אנימציה) | חלק 3 פרק 34: אנימציה ל-E-Learning וקורסים מקוונים בחינת היתרונות של אנימציה ב-E-Learning יצירת סרטוני הדרכה מונפשים ומודולים אינטראקטיביים אופטימיזציה של אנימציות עבור סגנונות למידה

יצירת קשר