מהו סרטון תדמית? 2 סרטי תדמית הכי מצליחים והרטוריקה שלהם

סרטון תדמית לעסק,סרטוני תדמית לעסקים,הפקת סרטון תדמית לעסק,סרטוני תדמית לעסקים קטנים,סרטון תדמית לעסק מחיר,הפקת סרטוני אנימציה לעסקים,סרטון שיווקי לעסק,הפקת סרטוני תדמית לעסקים,סרטון אנימציה לעסק מחיר,הפקת סרטון לעסק,הפקת סרטון תדמית לעסקים,סרטוני אנימציה לעסקים מחיר,הפקת סרטים לעסקים,סרט לעסק,הפקת סרטון אנימציה לעסק,סרט אנימציה לעסק,סרט תדמית לעסק קטן

תוכן עניינים

מהו סרטון תדמית?

סרטון תדמית הוא סרט או סרטון קצר שנוצר במטרה לקדם מוצר, שירות או רעיון. סרטונים מסוג זה משמשים לעתים קרובות עסקים כדי להציג את המוצרים או השירותים שלהם ולשכנע לקוחות פוטנציאליים לבצע רכישה. סרטוני תדמית יכולים לשמש ארגונים לקידום מטרה או קמפיין, או אנשים לקידום המותג או הכישרון האישי שלהם.

ניתן לעקוב אחר ההיסטוריה של סרטוני תדמית לימי הקולנוע הראשונים, כאשר עסקים וארגונים החלו להשתמש בתמונות נעות כדי לקדם את המוצרים והשירותים שלהם. אחד מסרטוני התדמית המוכרים ביותר הופק על ידי האחים לומייר בשנת 1895, אשר הראה רכבת שמגיעה לתחנה ושימשה לקידום הקולנוע של לומייר. מאז, סרטוני תדמית התפתחו באופן משמעותי, כאשר התקדמות הטכנולוגיה מאפשרת הפקות מתוחכמות ומושכות יותר מבחינה ויזואלית.

כיום, סרטוני תדמית הם חלק חיוני מאסטרטגיות שיווק מודרניות, כאשר עסקים וארגונים משתמשים במגוון פלטפורמות כדי להציג את המוצרים והשירותים שלהם לקהל רחב יותר. ניתן למצוא סרטוני תדמית בפלטפורמות מדיה חברתית, באתרי אינטרנט ואפילו בטלוויזיה ובבתי קולנוע.

4 מרכיבים מרכזיים שיש לקחת בחשבון בעת ​​יצירת סרטון תדמית:

 • מסר ברור ותמציתי: מטרת סרטון תדמית היא לקדם מוצר, שירות או רעיון, לכן חשוב שיהיה מסר ברור ותמציתי שמעביר את הערך של מה שאתה מקדמים.
 • משיכה ויזואלית: סרטון תדמית צריך להיות מושך מבחינה ויזואלית, עם תמונות וצילומי וידאו באיכות גבוהה המושכים את תשומת הלב של הצופה.
 • קריאה חזקה לפעולה: סרטון תדמית צריך להסתיים בקריאה חזקה לפעולה, המעודדת את הצופה לנקוט צורה כלשהי של פעולה, כגון ביקור באתר או ביצוע רכישה.
 • הפקה מקצועית: סרטון תדמית מקצועי ומופק היטב יכול לעשות הבדל ולכן חשוב להשקיע בערכי הפקה איכותיים לרבות שחקנים מקצועיים, תאורה טובה ואיכותית гאודיו איכותי.

כמה דוגמאות לסרטוני תדמית מצליחים:

הפרסומת האיקונית “1984” של אפל(מומלץ לצפייה למטה כולל הסבר מפורט על ההגיון מאחורי הפרסומת הזו), שהציגה את מחשב המקינטוש.

 

הרטוריקה(אומנות השכנוע) מאחורי הפרסומת “1984” של אפל:

הפרסומת “1984” למחשב המקינטוש של אפל היא דוגמה מצוינת לפרסום רטורי יעיל. הפרסומת פורסמה ב-1984, במהלך הסופרבול, ובוימה על ידי רידלי סקוט, שמוכר מעבודתו על הסרטים המצליחים Alien ובלייד ראנר.

הפרסומת נפתחת בחברה דיסטופית, שבה נראית קבוצת אנשים צועדת יחד, לבושים בלבוש פשוט וזהה. הסצנה מזכירה את הרומן של ג’ורג’ אורוול משנת 1984, שמתאר חברה טוטליטרית שבה האינדיבידואליזם מדוכא. זה מכין את הבמה למסר המרכזי של המודעה: המקינטוש הוא מוצר מהפכני שיאתגר את הסטטוס קוו ויעצים אנשים לחשוב בעצמם.

בהמשך הפרסומת רואים אישה, לבושה בצבעים עזים ובלבוש אתלטי, רצה ברחובות עם פטיש גדול בידיים ונרדפת על ידי שוטרי המהומות. היא מייצגת את המורד, זה שמעז לחשוב אחרת ולאתגר את סמכות המדינה. כשהיא נכנסת לחדר שבו נראתה קבוצת האנשים קודם לכן, היא מטיחה פטיש על המסך הגדול, שעליו נואם נואם מונוטוני. זוהי מטאפורה למקינטוש, שינפץ את המונופול של הסטטוס קוו של IBM ויאפשר לאנשים להביע את הרעיונות והמחשבות שלהם.

המודעה מסתיימת בשורה התווית “ב-24 בינואר, אפל מחשב תציג את מקינטוש. ותראה מדוע 1984 לא תהיה כמו 1984”. הקו הזה לא רק נקשר לרומן, אלא גם מדגיש את האופי המהפכני של המקינטוש ואת האמון של החברה במוצריה.

הפרסומת של “1984” משתמשת ביעילות באמצעים רטוריים כמו סמליות, מטאפורה ורמז כדי להעביר את המסר שלה וליצור פנייה רגשית לקהל. הפרסומת מציגה את המקינטוש כמוצר שיעצים אנשים לחשוב בעצמם ולאתגר את הסטטוס קוו, מה שהופך אותו לבחירה אטרקטיבית ונחשקת עבור הצרכנים.

 

הפרסומת “האיש שהגבר שלך יכול היה להריח כמוהו” של אולד ספייס, שהפך לסנסציה ויראלית ועזר להגביר את המכירות של המותג(הסבר על ההגיון מאחורי הפרסומת מתחת לסרטון):

הרטוריקה(אומנות השכנוע) מאחורי הפרסומת “האיש שהגבר שלך יכול היה להריח כמוהו” של אולד ספייס

הפרסומת של אולד ספייס היא דוגמה מצוינת לפרסום רטורי יעיל. הפרסומת מציגה את השחקן ישעיה מוסטפא בתור “האיש שהגבר שלך יכול להריח כמו”, שמדבר ישירות אל הקהל בנימה בטוחה ומפתה.

המודעה מתחילה במוסטפה שעומד בחדר אמבטיה מפואר, מוקף בנרות ועלי כותרת של ורדים. הוא מציג את עצמו בתור “הגבר שהגבר שלך יכול להריח כמו”, וממשיך לפרט שורה של הישגים ותכונות שהופכים אותו לנחשק בעיני נשים. אלה כוללים את היכולת שלו “להריח כמו גבר, גבר”, האטרקטיביות שלו ויכולתו “לטפל בכל הבעיות שלך”.

לאורך כל הפרסומת, מוסטפא משתמש באמצעים רטוריים כמו היפרבולות וחזרות כדי להדגיש את היתרונות של השימוש באולד ספייס. הוא אומר, “כל גבר יכול להיות אטרקטיבי בביטחון עם אולד ספייס, והנה איך.” זה יוצר תחושה של בלעדיות, כאילו השימוש באולד ספייס יהפוך גבר למישהו בעל ביטחון עצמי ומושך.

מוסטפא גם משתמש בהומור כדי להפוך את המודעה לבלתי נשכחת ומושכת יותר. הוא אומר, “אני על סוס”, כשהוא רוכב על סוס לבן במדבר, ו”אני על אופנוע”, כשהוא רוכב על אופנוע דרך עיר. התמונות ההומוריסטיות והבלתי צפויות הללו יוצרות אלמנט של הפתעה והופכות את המודעה למהנה יותר לצפייה.

בסך הכל, הפרסומת של אולד ספייס משתמשת ביעילות באמצעים רטוריים כמו היפרבולות, חזרות והומור כדי להעביר את המסר שלה וליצור משיכה רגשית לקהל. הוא מציג את אולד ספייס כמוצר שיהפוך גבר למישהו בטוח ומושך, מה שהופך אותו לבחירה אטרקטיבית ונחשקת עבור הצרכנים.

לסיכום, סרטוני תדמית הם כלי שיווקי רב עוצמה שיכול לעזור לעסקים וארגונים להציג את המוצרים, השירותים או הרעיונות שלהם לקהל רחב יותר. על ידי יצירת מסר ברור ותמציתי, שימוש בתמונות מושכות חזותית וכלה בקריאה חזקה לפעולה, תוכל ליצור סרטון תדמית שהוא אפקטיבי ומרתק כאחד.

 

שאלות ותשובות

ישנן מספר סיבות לכך שעסקים עשויים לבחור להשתמש בסרטוני תדמית כחלק מאסטרטגיית השיווק שלהם:

 • כדי להגביר את המודעות למותג
 • כדי להציג מוצרים ושירותים
 • כדי ליצור אינטראקציה עם לקוחות
 • כדי להתבלט בשוק צפוף

סרטוני תדמית יכולים להוות כלי שיווקי רב עוצמה לעסקים המעוניינים להגביר את המודעות למותג, לייצר לידים ומכירות וליצור מעורבות עם לקוחות פוטנציאליים.

לקריאת המאמר המלא לחצו כאן >>

 1. הגדר את הקהל והיעדים שלך.
 2. פתחו קונספט ותסריט.
 3. איסוף משאבים וחומרים.
 4. צלם את הסרטון.
 5. ערוך ולטש את הסרטון
 6. שתף וקדם את הסרטון

הפקת סרטון תדמית יכולה להיות תהליך מורכב שגוזל זמן, אך עם תכנון קפדני ותשומת לב לפרטים, תוכל להפיק סרטון תדמית המקדם ביעילות את המוצרים, השירותים או הרעיונות שלך לקהל היעד שלך.

 

לקריאת המאמר המלא לחץ כאן >>

אם אתם לא רוצים להיחשף למצלמה ולא יודעים ליצור סרטוני אנימציה או לערוך סרטונים בכל דרך אחרת באופן עצמאי, דברו איתנו ואנו ניתן לכם הצעה שתתאים לצורך ולתקציב שלכם.

אם ההפקה שלכם מורכבת מצריכה שימוש בצוות של אנשים שאין לכם ותצטרכו לשלם לכל המשתתפים בהפקה ואם יש צורך בהשכרת ציוד יקר למימוש הפקת הוידאו שלכם ואין לכם תקציב אז כמובן שהפקת סרטון אנימציה עדיפה במקרה זה. ואם אתם מעוניינים ליצור סדרה של סרטונים ותקציבכם נמוך, כאן לרוב יהיה זול יותר לצלם כמה סרטונים ביום צילום אחד למרות שבשיווקנט יש לנו אפשרות גם להפיק סרטוני אנימציה במחירים זולים יותר מהמחירים המופיעים במחירון סרטוני אנימציה באתר שלנו. אנו יודעים להפיק את הסרטון הכי טוב לכל תקציב.

שתפו פוסט זה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחירי חבילות קידום אתרים

נגן וידאו אודות קידום אתרים אורגני בגוגל - חבילות קידום אתרים אורגני בגוגל של ארתור קלנדרוב מומחה קידום אתרים עם 20 שנות נסיון SEO 2024

קורס שיווק דיגיטלי פרונטלי

נגן וידאו אודות קורס שיווק דיגיטלי פרונטלי של ארתור קלנדרוב - מומחה שיווק באינטרנט עם נסיון של 20 שנה.

לקוחות שיווקנט מספרים

Yaron ShwartzYaron Shwartz
13:18 03 Aug 23
עבודה מדהימה , תוצאה מצויינת , סרטון אנימציה ברמה גבוה. ממליץ בחום.תודה רבה ארתור
NetaNeta
15:39 23 Jul 23
עשינו סרטון אנימציה אצל ארתור אין ספק שהבחור מקצועי מאוד . מומלץ בחום.
Tani AharoniTani Aharoni
07:56 23 Mar 23
מדובר בהבנת הצורך ויישום באופן מקיף וחכם.
לירון מנצורלירון מנצור
18:06 18 Mar 23
חייבת לכתוב ביקורת חיובית ביותר על שיווק נט, ועל ארתור היקר באופן אישי , ראשית רמה סופר מקצועית , עמידת בלתי רגילה בזמנים, תוך הקפדה על איכות, כמות, שביעות רצון הלקוח, ארתור בעל סבר פנים נעימות, שלא מתפשר על מקצועיות ויחס ללקוח !המצגת שלי כמו גם הסרטון היו מושלמים!!מומלץ ביותר! אני בהחלט אעבוד עם שיווק נט בעתיד !!!
yaron lionyaron lion
10:16 12 Mar 23
ארתור הפיק עבורנו סרטון אנימציה. תודה רבה
claudia Nimtsovitchclaudia Nimtsovitch
18:19 13 Feb 23
מהדקות הראשונות של עבודה עם ארתור הבנתי שיש לי עסק עם מישהו מתחשב,מיקצועי,,עם תהליך עבודה מאוד מסודר,שמתחיל בהבנת הנושה וצרכים של הלקוח. הסרטון שלי יצא ממש יפה!אני ממליצה בחום.
ציון חזניציון חזני
12:42 06 Nov 22
ממליצה בחום!!! בלי לחשוב פעמיים!ארתור מקצועי מאוד, זמין לשאלות, לתיקונים ופתוח להצעות! תיקתק לנו את הסרטון והכין לנו תוצר מושלם!
js_loader
מאמרים נוספים

תוכנות אנימציה – הספר: חלק 2 | שנה:2024 | מחיר:חינם

חלק 1(רשימת תוכנות אנימציה) | חלק 3 פרק 34: אנימציה ל-E-Learning וקורסים מקוונים בחינת היתרונות של אנימציה ב-E-Learning יצירת סרטוני הדרכה מונפשים ומודולים אינטראקטיביים אופטימיזציה של אנימציות עבור סגנונות למידה

עדכון ליבה של גוגל – עדכון מרץ 2024 באלגוריתם של גוגל

בחודש מרץ 2024, חברת הענק גוגל הכריזה על עדכון ליבה משמעותי ביותר לאלגוריתם החיפוש שלה. עדכון אלגוריתם זה, המכונה “עדכון מרץ 2024“, צפוי לחולל מהפכה של ממש בעולם קידום האתרים ולהשפיע באופן ניכר על דירוג האתרים בתוצאות החיפוש.

תוכנות אנימציה – הספר: חלק 3 | שנה:2024 | מחיר:חינם

חלק 1(רשימת תוכנות אנימציה) | חלק 2 תוכן עניינים פרק 66: אנימציה למשחקים ניידים ואפליקציות אינטראקטיביות הבנת תפקידה של אנימציה בפיתוח משחקים ניידים ויישומים אינטראקטיביים יצירת דמויות מונפשות, נכסים ואפקטים

מה זה YMYL ולמה זה חשוב לקידום אתרים?

YMYL או בשמו המלא “Your Money or Your Life” הוא אחד המושגים החשובים ביותר בתחום קידום האתרים. הבנה מעמיקה של מושג זה חיונית לכל מי שרוצה לקדם את האתר שלו בצורה

4 סוגים של סרטוני אנימציה לעסקים שמשדרגים כל עסק

סרטוני אנימציה יכולים להסביר על שירות שעלול להיות קשה להסברה בכתב ועוד יותר קשה להבנה בקריאה. סרטוני אנימציה גם יכולים לעזור לחדד את המסרים השיווקיים. כשמציגים מידע בעזרת אנימציות, הלקוחות שלכם

שיעור נטישה – Bounce Rate

מהו שיעור נטישה (Bounce Rate)? שיעור נטישה (Bounce Rate) הוא אחד המדדים החשובים ביותר בעולם השיווק הדיגיטלי וקידום אתרים. הוא מודד את אחוז הגולשים שנכנסו לאתר, צפו בעמוד אחד בלבד ועזבו

חברת קידום אתרים בגוגל

חברת קידום אתרים בגוגל – יתרונות ואיך לבחור חברת קידום אתרים בגוגל? קידום אתרים אורגני (SEO) בגוגל הוא אחת הדרכים האפקטיביות ביותר להגדלת התנועה והמכירות באתר. על מנת להפיק את

קידום אתרי אינטרנט

קידום אתרים בגוגל (SEO) הוא התהליך של שיפור דירוג האתר שלך בתוצאות החיפוש האורגניות של גוגל, על מנת למשוך יותר תנועת גולשים איכותית לאתר. במאמר זה נסקור את השלבים המרכזיים

יצירת קשר